Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

D16E 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,1 km
Mellantid
4,5 km
Mål
5,1 km
 
1.   Suvi Heittola Rasti-Kurikka  FIN  12:41:00   20:15 (1)  46:13 (1)  51:04  
2.   Eliisa Alatalo Tampereen Pyrintö  FIN  12:21:00   22:54 (3)  47:03 (2)  51:18  
3.   Liisa Sassi-Päkkilä SK Pohjantähti  FIN  13:01:00   21:56 (2)  48:05 (3)  52:11  
4.   Emmi Jokela Suunta-Sepot  FIN  12:05:00   24:00 (4)  53:17 (4)  58:13  
5.   Essi Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  12:37:00   24:48 (5)  53:54 (5)  59:01  
6.   Hanna Lehto Lapuan Virkiä  FIN  12:19:00   26:07 (8)  54:45 (6)  59:14  
7.   Karoliina Ukskoski Perhon Kiri  FIN  12:13:00   25:09 (7)  57:42 (7)  1:02:22  
8.   Laura Sinisalo Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:59:00   24:53 (6)  59:16 (8)  1:04:01  
9.   Veera Koski-Säntti Rasti-Kurikka  FIN  12:07:00   29:00 (13)  59:37 (9)  1:04:38  
10.   Venla Heikkilä Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:15:00   28:58 (12)  1:02:40 (13)  1:06:51  
11.   Netta Rajamäki Kangasala SK  FIN  12:39:00   27:15 (9)  1:02:34 (12)  1:07:43  
12.   Agneta Boxström IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:25:00   29:25 (14)  1:02:27 (10)  1:08:32  
13.   Jenna Lehto Lapuan Virkiä  FIN  12:57:00   28:37 (11)  1:02:32 (11)  1:08:51  
14.   Maria Kontoniemi Tampereen Pyrintö  FIN  12:43:00   30:15 (16)  1:06:17 (15)  1:12:02  
15.   Anniina Simonen Kalevan Rasti  FIN  12:03:00   32:46 (20)  1:06:25 (16)  1:12:08  
16.   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  12:45:00   28:19 (10)  1:06:16 (14)  1:12:56  
17.   Petra Huttunen Koovee  FIN  12:23:00   31:27 (18)  1:08:16 (17)  1:13:14  
18.   Pinja Antikainen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:49:00   30:23 (17)  1:09:19 (19)  1:14:04  
19.   Hilla Antikainen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:17:00   33:01 (23)  1:08:46 (18)  1:14:53  
20.   Nea Koivunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:35:00   32:29 (19)  1:10:33 (20)  1:16:25  
21.   Jonna Järvinen Kangasala SK  FIN  12:15:00   35:06 (26)  1:10:33 (20)  1:16:45  
22.   Emmi Santamäki Kangasala SK  FIN  13:07:00   30:04 (15)  1:11:18 (22)  1:16:51  
23.   Anna-Kaisa Isolahti SK Pohjantähti  FIN  12:29:00   34:16 (24)  1:12:40 (23)  1:17:54  
24.   Terhi Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:31:00   32:59 (22)  1:14:42 (24)  1:20:35  
24.   Teija Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  13:03:00   35:05 (25)  1:14:44 (25)  1:20:35  
26.   Tiina Tähtinen Rasti-Nokia  FIN  12:09:00   41:08 (28)  1:15:45 (26)  1:22:48  
27.   Henna Jylhä Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:05:00   32:46 (20)  1:16:56 (27)  1:23:14  
28.   Marianne Pinola Rasti-Nokia  FIN  12:53:00   40:23 (27)     1:49:58  
   Jemina Kokkinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:47:00         disk  
   Jenna-Maria Nivala Ylivieskan Kuula  FIN  12:51:00         ej startad  
   Tanja Moser Tampereen Pyrintö  FIN  13:09:00         ej startad  
   Noora Räisänen Saloisten Reipas  FIN  13:13:00         disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English