Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H12TR 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,5 km
 
1.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy  FIN  11:40:00   20:42  
2.   Konsta Kärkkäinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:00:00   20:58  
3.   Sebastian Fingerroos Paimion Rasti  FIN  11:52:00   21:03  
4.   Markus Simonen Kalevan Rasti  FIN  12:28:00   21:23  
5.   Elmeri Voutilainen Siilin Rasti  FIN  12:54:00   21:28  
6.   Joose Nurmela Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:32:00   21:31  
7.   Robert Hyvönen RasTiimi  FIN  12:48:00   21:38  
8.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:08:00   21:43  
9.   Arttu Lukkari Sotkamon Jymy  FIN  12:16:00   21:57  
10.   Elisey Timofeev Kirishi-Ki  RUS  11:54:00   22:04  
11.   Oskari Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:46:00   23:29  
12.   Peetu Nurmela Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:50:00   23:39  
13.   Severi Hölsö Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:30:00   23:44  
14.   Topias Helminen Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  12:26:00   23:45  
15.   Kalle Tiitto RasTiimi  FIN  12:04:00   24:17  
16.   Joni Toivo Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:42:00   25:55  
17.   Elias Liukka Kalevan Rasti  FIN  12:02:00   26:09  
18.   Elias Erkilä Saloisten Reipas  FIN  12:40:00   26:32  
19.   Vili Viitasaari Himangan Urheilijat  FIN  12:18:00   27:45  
20.   Jere Nissinen SK Pohjantähti  FIN  12:10:00   27:49  
21.   Juuso Keinänen SK Pohjantähti  FIN  12:44:00   28:23  
22.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot  FIN  12:06:00   29:14  
23.   Valtteri Kinnunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:12:00   29:28  
24.   Aapo Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:38:00   30:12  
25.   Veikko Viitanen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:42:00   30:37  
26.   Nikolay Antipov Kirishi-Ki  RUS  12:14:00   30:56  
27.   Pieti Liukka Kalevan Rasti  FIN  12:56:00   31:09  
28.   Petka Hummelholm Kalevan Rasti  FIN  12:36:00   31:17  
29.   Eemeli Heino Riihimäen Suunnistajat  FIN  12:22:00   31:56  
30.   Miika Halttunen Kangasniemen Kalske  FIN  11:46:00   32:40  
31.   Rasmus-Wille Hankaniemi Vesaisen Pojat  FIN  12:20:00   32:47  
32.   Elias Kukkonen Oulun Tarmo  FIN  11:48:00   33:14  
33.   Matias Shnoro Sonkajärven Pahka  FIN  12:38:00   36:03  
34.   Olli Jurvakainen Kiimingin Urheilijat  FIN  11:56:00   36:23  
35.   Valtteri Mäkelä Pohjankyrön Rasti  FIN  11:58:00   38:33  
36.   Leevi Partanen Raisu Lumous  FIN  12:58:00   40:36  
37.   Ville Järvinen Eura-Kauttuan Urheilijat  FIN  12:34:00   43:28  
38.   Kalle Kinnunen SK Pohjantähti  FIN  11:44:00   45:07  
   Vacant1 vac  vac  12:50:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English