Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H14A 3. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-Mål Resultat  
1   Tommi Huostila
Lammin Säkiä
2:27 (1)
5:09 (1)
2:42 (6)
10:41 (1)
5:32 (1)
16:42 (1)
6:01 (4)
19:06 (1)
2:24 (5)
20:33 (1)
1:27 (1)
21:16 (1)
43 (1)
21:40 (1)
24 (1)
21:40  Tommi Huostila
2   Eero Penttilä
Hämeenlinnan Suunnistajat
3:01 (8)
6:28 (9)
3:27 (16)
12:27 (5)
5:59 (5)
18:45 (2)
6:18 (6)
21:44 (2)
2:59 (13)
23:34 (2)
1:50 (10)
24:29 (2)
55 (16)
24:55 (2)
26 (2)
24:54  Eero Penttilä
3   Aleksi Ilmonen
Itä-Päijänteen Rasti
2:44 (3)
5:42 (6)
2:58 (12)
12:07 (4)
6:25 (8)
19:08 (3)
7:01 (8)
22:00 (3)
2:52 (11)
24:27 (3)
2:27 (22)
25:23 (3)
56 (17)
25:51 (3)
28 (4)
25:51  Aleksi Ilmonen
4   Taneli Härkönen
Pudasjärven Urheilijat
3:10 (10)
8:12 (20)
5:02 (23)
14:39 (14)
6:27 (9)
20:17 (6)
5:38 (1)
22:55 (5)
2:38 (7)
24:46 (4)
1:51 (11)
25:40 (4)
54 (13)
26:12 (4)
32 (13)
26:11  Taneli Härkönen
5   Aleksi Härkönen
Pudasjärven Urheilijat
3:37 (15)
6:30 (10)
2:53 (9)
12:27 (5)
5:57 (3)
20:08 (4)
7:41 (10)
23:41 (7)
3:33 (19)
25:20 (5)
1:39 (5)
26:08 (5)
48 (5)
26:37 (5)
29 (5)
26:35  Aleksi Härkönen
6   Matias Arola
Paimion Rasti
2:47 (4)
7:11 (14)
4:24 (20)
14:09 (11)
6:58 (13)
20:57 (8)
6:48 (7)
23:40 (6)
2:43 (9)
25:28 (7)
1:48 (9)
26:15 (6)
47 (4)
26:49 (6)
34 (19)
26:48  Matias Arola
7   Juuso Toivonen
Lammin Säkiä
3:09 (9)
5:38 (4)
2:29 (2)
12:40 (7)
7:02 (14)
20:44 (7)
8:04 (11)
23:54 (8)
3:10 (16)
25:26 (6)
1:32 (2)
26:22 (7)
56 (17)
26:51 (7)
29 (5)
26:51  Juuso Toivonen
8   Robert Björnman
Kymin Suunnistajat
2:59 (6)
5:40 (5)
2:41 (4)
11:47 (2)
6:07 (6)
22:50 (14)
11:03 (20)
25:01 (12)
2:11 (1)
26:41 (10)
1:40 (6)
27:24 (8)
43 (1)
27:53 (8)
29 (5)
27:52  Robert Björnman
9   Aleksi Pietikäinen
Pihkaniskat
3:35 (13)
6:35 (11)
3:00 (13)
13:13 (9)
6:38 (12)
21:34 (10)
8:21 (13)
24:32 (9)
2:58 (12)
26:34 (8)
2:02 (17)
27:26 (9)
52 (10)
27:59 (9)
33 (14)
27:58  Aleksi Pietikäinen
10   Joona Huila
Hiisirasti
7:54 (25)
10:29 (24)
2:35 (3)
16:26 (21)
5:57 (3)
22:14 (11)
5:48 (2)
24:53 (11)
2:39 (8)
26:35 (9)
1:42 (7)
27:27 (10)
52 (10)
28:02 (10)
35 (21)
28:01  Joona Huila
11   Aleksi Lammi
Kauhavan Wisa
3:00 (7)
7:59 (19)
4:59 (22)
15:18 (19)
7:19 (17)
21:08 (9)
5:50 (3)
24:39 (10)
3:31 (18)
26:42 (11)
2:03 (18)
27:33 (11)
51 (8)
28:06 (11)
33 (14)
28:05  Aleksi Lammi
12   Aapo Erkkilä
Saloisten Reipas
5:04 (23)
9:44 (23)
4:40 (21)
16:21 (20)
6:37 (11)
22:30 (13)
6:09 (5)
25:45 (13)
3:15 (17)
27:37 (12)
1:52 (12)
28:48 (12)
1:11 (25)
29:19 (12)
31 (9)
29:19  Aapo Erkkilä
13   Leevi Pohja
KooVee
3:11 (11)
5:55 (8)
2:44 (7)
11:48 (3)
5:53 (2)
22:29 (12)
10:41 (19)
26:27 (15)
3:58 (22)
28:02 (13)
1:35 (4)
28:53 (13)
51 (8)
29:24 (13)
31 (9)
29:23  Leevi Pohja
14   Juho Korpi
Länsi-Rajan Rasti
3:35 (13)
5:53 (7)
2:18 (1)
14:27 (12)
8:34 (22)
23:53 (15)
9:26 (16)
26:14 (14)
2:21 (3)
28:20 (14)
2:06 (19)
29:14 (14)
54 (13)
29:45 (14)
31 (9)
29:44  Juho Korpi
15   Jere Pernu
SK Pohjantähti
3:19 (12)
7:35 (15)
4:16 (19)
15:02 (17)
7:27 (19)
24:14 (16)
9:12 (14)
26:47 (16)
2:33 (6)
28:29 (15)
1:42 (7)
29:19 (15)
50 (7)
29:53 (15)
34 (19)
29:53  Jere Pernu
16   Lauri Lavikainen
Kymin Suunnistajat
2:39 (2)
5:25 (2)
2:46 (8)
12:57 (8)
7:32 (20)
20:13 (5)
7:16 (9)
22:34 (4)
2:21 (3)
28:45 (16)
6:11 (25)
29:30 (16)
45 (3)
30:00 (16)
30 (8)
29:59  Lauri Lavikainen
17   Roope Sormunen
Rasti E4
2:56 (5)
5:37 (3)
2:41 (4)
15:08 (18)
9:31 (24)
25:45 (18)
10:37 (18)
28:05 (17)
2:20 (2)
29:59 (17)
1:54 (14)
31:08 (17)
1:09 (23)
31:44 (17)
36 (23)
31:43  Roope Sormunen
18   Valtteri Laine
Kokkolan Suunnistajat
5:05 (24)
7:58 (18)
2:53 (9)
14:30 (13)
6:32 (10)
24:37 (17)
10:07 (17)
28:28 (18)
3:51 (21)
30:23 (18)
1:55 (15)
31:22 (18)
59 (19)
31:58 (18)
36 (23)
31:59  Valtteri Laine
19   Markus Mattila
Kaustisen Pohjan-Veikot
4:42 (22)
7:47 (17)
3:05 (14)
14:57 (16)
7:10 (16)
26:13 (21)
11:16 (21)
28:58 (19)
2:45 (10)
30:51 (19)
1:53 (13)
31:40 (19)
49 (6)
32:13 (19)
33 (14)
32:13  Markus Mattila
20   Oskari Alamäki
Keuruun Kisailijat
4:21 (20)
8:12 (20)
3:51 (18)
16:33 (22)
8:21 (21)
25:47 (19)
9:14 (15)
29:46 (20)
3:59 (23)
31:47 (20)
2:01 (16)
32:49 (20)
1:02 (21)
33:24 (20)
35 (21)
33:23  Oskari Alamäki
21   Teemu Sundström
Helsingin Suunnistajat
3:44 (17)
6:38 (12)
2:54 (11)
13:59 (10)
7:21 (18)
25:54 (20)
11:55 (23)
30:25 (21)
4:31 (25)
32:57 (21)
2:32 (23)
34:04 (21)
1:07 (22)
34:35 (21)
31 (9)
34:35  Teemu Sundström
22   Jonne Pitkänen
Tampereen Pyrintö
4:35 (21)
10:29 (24)
5:54 (25)
16:49 (23)
6:20 (7)
28:25 (22)
11:36 (22)
31:26 (22)
3:01 (14)
33:00 (22)
1:34 (3)
34:10 (22)
1:10 (24)
34:43 (22)
33 (14)
34:42  Jonne Pitkänen
23   Elmeri Aikio
Kuusamon Erä-Veikot
3:39 (16)
6:49 (13)
3:10 (15)
22:59 (25)
16:10 (25)
31:06 (23)
8:07 (12)
34:10 (23)
3:04 (15)
36:18 (23)
2:08 (20)
37:12 (23)
54 (13)
37:45 (23)
33 (14)
37:45  Elmeri Aikio
24   Mikko Ryytty
SK Vuoksi
4:04 (18)
7:37 (16)
3:33 (17)
14:39 (14)
7:02 (14)
33:10 (24)
18:31 (25)
37:34 (24)
4:24 (24)
39:52 (24)
2:18 (21)
40:45 (24)
53 (12)
41:12 (24)
27 (3)
41:12  Mikko Ryytty
25   Antti Nurmi
Lappeen Riento
4:09 (19)
9:22 (22)
5:13 (24)
17:57 (24)
8:35 (23)
35:47 (25)
17:50 (24)
39:33 (25)
3:46 (20)
43:11 (25)
3:38 (24)
44:12 (25)
1:01 (20)
44:48 (25)
36 (23)
44:47  Antti Nurmi
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English