Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H60A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,9 km
 
1.   Taisto Kemppainen Vaalan Karhu  FIN  11:01:00   51:06  
2.   Ensio Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  12:29:00   53:53  
3.   Paavo Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:23:00   54:56  
4.   Kauko Pääkkölä Lapin Veikot  FIN  11:37:00   54:57  
5.   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen  FIN  12:01:00   55:05  
6.   Arto Seppänen Enonkosken Urheilijat  FIN  11:03:00   55:32  
7.   Heimo Pulkkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:41:00   58:05  
8.   Timo Juujärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:33:00   58:55  
9.   Heikki Lassila Pitäjänmäen Tarmo  FIN  12:33:00   1:03:37  
10.   Heikki Lahdenniemi Sahalahden Kunto  FIN  11:11:00   1:04:23  
11.   Pertti Immanen Oriveden Ponnistus  FIN  10:53:00   1:05:46  
12.   Esko Tuohimaa Oulun NMKY  FIN  12:07:00   1:05:52  
13.   Hannu Okkonen Rasti-Pielinen  FIN  11:09:00   1:07:01  
14.   Seppo Määttä Kemijärven Urheilijat  FIN  11:31:00   1:07:02  
15.   Urho Sivonen Saloisten Reipas  FIN  10:51:00   1:08:44  
16.   Pekka Lindqvist Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:05:00   1:09:03  
17.   Jarmo Huovinen Puolangan Ryhti  FIN  11:51:00   1:09:18  
18.   Pentti Niemelä Laihian Luja  FIN  11:59:00   1:11:25  
19.   Jouko Määttä Puolangan Ryhti  FIN  10:49:00   1:12:05  
20.   Kari Lietzen Pargas IF  FIN  12:15:00   1:12:37  
21.   Jussi Lavikainen Kangasala SK  FIN  11:15:00   1:13:14  
22.   Juhani Tarvainen Pitäjänmäen Tarmo  FIN  11:45:00   1:16:32  
23.   Matti Väänänen Nilsiän Nujakka  FIN  12:35:00   1:16:44  
24.   Sakari Liedes Iisu  FIN  11:17:00   1:17:04  
25.   Paavo Holappa Tuusulan Voima-Veikot  FIN  11:49:00   1:17:13  
26.   Ahti Kinnula Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:09:00   1:17:26  
27.   Timo Turpeinen Vaajakosken Terä  FIN  11:43:00   1:17:28  
28.   Teuvo Pajukoski Rasti-Jussit  FIN  12:13:00   1:18:04  
29.   Pentti Kauppinen Espoon Suunta  FIN  11:55:00   1:18:29  
30.   Kauko Miettinen Suonenjoen Vasama  FIN  12:21:00   1:19:23  
31.   Hannu Sihvonen Kangasniemen Kalske  FIN  11:39:00   1:19:48  
32.   Pauli Toropainen Oulun NMKY  FIN  11:57:00   1:21:18  
33.   Reijo Puurunen Oulun Tarmo  FIN  12:19:00   1:23:48  
34.   Erkki Kari Kajaanin Kuohu  FIN  12:05:00   1:26:54  
35.   Harri Tolvanen Pihkaniskat  FIN  11:13:00   1:30:06  
36.   Eero Okkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:23:00   1:32:23  
37.   Pekka Schroderus Sotkamon Jymy  FIN  10:59:00   1:35:38  
38.   Jorma Pellikka Helsingin Suunnistajat  FIN  12:27:00   1:36:37  
39.   Ilkka Niemi Espoon Suunta  FIN  10:55:00   1:37:51  
40.   Esko Virtanen Pihkaniskat  FIN  12:03:00   1:50:42  
   Lasse Kalliomaa Laihian Luja  FIN  10:57:00   disk  
   Pekka Puolakka Säyneisen Salpa  FIN  11:21:00   ej startad  
   Ernst Kläy OLGHuttwil  SUI  11:27:00   ej startad  
   Juhani Matilainen Nilsiän Nujakka  FIN  11:47:00   ej startad  
   Risto Jarva Oriveden Ponnistus  FIN  11:53:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English