SM-pitkämatka R1 Yläneellä, finaalit 4.9.2011

D20

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,7 km
Mellantid
7,3 km
Mål
7,7 km
 
1.   Mira Kaskinen Ulvilan Ura    11:57:00   37:37 (1)  56:22 (1)  58:00  
2.   Miina Kanko Koovee    11:36:00   38:34 (2)  1:01:23 (2)  1:03:16  
3.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö    11:33:00   40:31 (4)  1:02:02 (3)  1:03:57  
4.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat    11:42:00   38:50 (3)  1:02:18 (4)  1:04:12  
5.   Saana-Maria Rahko SK Pohjantähti    11:45:00   41:25 (6)  1:02:49 (5)  1:04:46  
6.   Tytti Kirvesmies Lahden Suunnistajat-37    11:51:00   42:05 (9)  1:02:58 (6)  1:04:47  
7.   Kirsi Nurmi Vaasan Suunnistajat    11:54:00   40:51 (5)  1:03:18 (7)  1:05:03  
8.   Sonja Liukkonen Delta    11:27:00   41:50 (7)  1:04:51 (8)  1:06:43  
9.   Tiia Miettinen MS Parma    11:39:00   41:51 (8)  1:05:10 (9)  1:07:08  
10.   Eeva-Liisa Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot    10:33:00   42:50 (10)  1:05:35 (10)  1:07:17  
11.   Ina Westerlund OK77    10:39:00   43:57 (12)  1:05:44 (11)  1:07:49  
12.   Sanna Kauppila Vehkalahden Veikot    11:21:00   44:09 (14)  1:06:07 (12)  1:08:02  
13.   Niina Papinsaari Kangasala SK    10:45:00   43:09 (11)  1:07:02 (13)  1:09:10  
14.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti    11:30:00   44:54 (16)  1:07:33 (14)  1:09:33  
15.   Julia Björkstrand IF Femman    11:24:00   44:07 (13)  1:08:34 (15)  1:10:42  
16.   Essi Varjonen Lapuan Virkiä    10:06:00   45:44 (20)  1:09:01 (16)  1:11:05  
17.   Anna-Kaisa Asikainen Kalevan Rasti    11:15:00   45:32 (18)  1:09:20 (17)  1:11:16  
18.   Milka Leppäsalmi Keuruun Kisailijat    11:09:00   45:32 (18)     1:11:26  
19.   Eveliina Hasu Kouvolan Suunnistajat    10:21:00   45:51 (21)  1:10:01 (18)  1:12:11  
20.   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti    10:03:00   46:34 (25)  1:10:45 (19)  1:12:44  
21.   Sonja Kyrölä Tampereen Pyrintö    10:57:00   44:45 (15)  1:11:21 (20)  1:13:17  
22.   Frida Lönnberg Pargas IF    11:18:00   46:22 (23)  1:11:37 (21)  1:13:36  
23.   Pinja Kurppa Angelniemen Ankkuri    10:18:00   48:27 (27)  1:13:06 (22)  1:15:02  
24.   Iiris Saarenpää Kangasala SK    10:42:00   45:55 (22)     1:15:43  
25.   Charlotta Linnaila OK Orient    11:03:00   46:25 (24)  1:13:15 (23)  1:15:47  
26.   Ida-Marie Skogvik IK Kronan    10:36:00   49:06 (29)  1:13:42 (24)  1:16:05  
27.   Milla Saarimäki Angelniemen Ankkuri    11:06:00   45:12 (17)  1:14:25 (25)  1:16:34  
28.   Natalia Kanko Koovee    11:00:00   48:51 (28)  1:16:12 (26)  1:18:32  
29.   Säde Suutari Kouvolan Suunnistajat    10:51:00   50:45 (31)  1:17:06 (27)  1:19:03  
30.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat    10:54:00   49:29 (30)  1:17:39 (28)  1:19:38  
31.   Anna Närhi Delta    11:48:00   56:31 (36)  1:18:09 (29)  1:20:12  
32.   Tarja Krum IF Sibbo-Vargarna    10:12:00   50:45 (31)  1:19:14 (30)  1:21:17  
33.   Sanna Minkkinen Rajamäen Rykmentti    11:12:00   47:20 (26)  1:19:23 (31)  1:21:35  
34.   Anna Laitinen Rasti-Lukko    10:27:00   57:30 (37)  1:20:20 (32)  1:22:19  
35.   Annukka Ojala Kuusamon Erä-Veikot    10:24:00   52:36 (33)  1:21:26 (33)  1:23:50  
36.   Susanna Laakkonen MS Parma    10:30:00   54:49 (34)  1:22:00 (34)  1:24:36  
37.   Kristiina Lampinen Helsingin Suunnistajat    10:00:00   55:38 (35)  1:22:43 (35)  1:25:11  
38.   Elina Grahn Närpes OK    10:48:00   1:02:12 (38)  1:30:25 (36)  1:32:37  
   Sonja Mörsky Keuruun Kisailijat    10:09:00         ej startad  
   Eeva-Stiina Väätäinen Ähtärin Urheilijat    10:15:00         bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English