SM-pitkämatka R1 Yläneellä, karsinta 3.9.2011

H21K5

Smart Follow

        Starttid Mål
9,2 km
 
1.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä    12:41:00   48:42  
2.   Tuomas Tervo Rajamäen Rykmentti    12:43:00   49:13  
3.   Pasi Ikonen Vaajakosken Terä    12:45:00   49:45  
4.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti    12:33:00   49:58  
5.   Vesa Mäkinen Angelniemen Ankkuri    12:27:00   50:33  
6.   Jere Pajunen Kalevan Rasti    12:35:00   50:35  
7.   Thierry Gueorgiou Kalevan Rasti    11:01:00   50:45  
8.   Antti Nurmonen Kalevan Rasti    12:25:00   50:48  
9.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat    12:11:00   51:03  
10.   Mikko Patana Ikaalisten Nouseva-Voima    12:31:00   51:08  
11.   Ari-Pekka Lassila Vetelin Urheilijat    12:17:00   51:44  
11.   Peeter Pihl MS Parma    12:37:00   51:44  
13.   Victor Mansner IF Sibbo-Vargarna    12:23:00   52:37  
14.   Sebastian Wester IF Sibbo-Vargarna    11:23:00   53:46  
15.   Robin Fröberg Pargas IF    12:29:00   53:49  
16.   Simo Mertanen Lappeen Riento    12:15:00   54:14  
17.   Markku Isokoski Pellon Ponsi    12:21:00   54:30  
18.   Janne Häkkinen Pellon Ponsi    12:09:00   54:42  
19.   Jani Nissinen Hiisirasti    12:03:00   54:54  
20.   Markus Ståhl IF Sibbo-Vargarna    11:41:00   55:03  
21.   Lauri Sorsa Kangasala SK    12:13:00   55:16  
22.   Jarkko Laine Tampereen Pyrintö    12:19:00   56:23  
23.   Lars-Johan Ahlqvist OK Orient    11:55:00   56:29  
24.   Evgeny Artemov Ikaalisten Nouseva-Voima    11:57:00   56:45  
25.   Harri Pajula Ikaalisten Nouseva-Voima    11:59:00   57:00  
26.   Jarno Kallio-Könnö Rasti-Kurikka    12:07:00   57:39  
27.   Juho Rajaniemi Turun Suunnistajat    11:47:00   57:52  
28.   Pontus Backlund Närpes OK    11:25:00   58:05  
29.   Santtu Sainio Mäntsälän Urheilijat    11:49:00   59:04  
30.   Ross Morrison Rajamäen Rykmentti    12:05:00   59:24  
31.   Tero Myllymäki Vetelin Urheilijat    11:45:00   59:48  
32.   Alexey Zemlyakov Turun Suunnistajat    11:37:00   1:00:07  
33.   Miikka Huovila Delta    11:51:00   1:00:42  
34.   Pekka Huusari Lahden Suunnistajat-37    11:53:00   1:01:10  
35.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä    11:43:00   1:01:48  
36.   Sampo Rahko SK Pohjantähti    12:01:00   1:02:28  
37.   Marko Kivelä Vetelin Urheilijat    11:39:00   1:03:24  
38.   Tapani Partanen Hyvinkään Rasti    11:29:00   1:03:26  
39.   Eero Korpi Kauhavan Wisa    11:33:00   1:05:02  
40.   Kalle Manninen Anttolan Urheilijat    11:27:00   1:06:12  
41.   Evgeniy Paladiev Joutsenon Kullervo    11:31:00   1:07:45  
42.   Riku Koivusalo Rastikarhut    11:19:00   1:10:30  
43.   Tomi Silvonen Mäntsälän Urheilijat    11:35:00   1:10:55  
44.   Antti Heinola Kouvolan Suunnistajat    11:17:00   1:11:16  
45.   Benny Forsström OK Raseborg    11:13:00   1:14:01  
46.   Matti Raitoharju Rasti-Lukko    11:15:00   1:14:25  
47.   Jaakko Murtomäki Ylistaron Kilpa-Veljet    11:03:00   1:17:03  
48.   Tuomas Hakkarainen MS Parma    11:09:00   1:19:30  
49.   Antti Virtanen Kosken Kaiku    11:07:00   1:22:43  
50.   Antti Malm Kankaanpään Suunnistajat    11:05:00   1:23:32  
51.   Antti Kaunisto Tampereen Pyrintö    11:21:00   1:26:32  
   Tero Väisänen Lappeen Riento    11:11:00   ej startad  
   Matti Kivelä Delta    12:39:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English