SM-keskimatka R2, 15.9.2012

H55B

Smart Follow

        Starttid Mål
2,8 km
 
1.   Esko Pensas Laihian Luja  FIN  13:07:00   21:39  
2.   Markku Heikka Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  13:01:00   22:13  
3.   Keijo Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  13:04:00   22:23  
4.   Markku Helle Saarijärven Pullistus  FIN  13:08:00   22:36  
5.   Hannu Tamminen Suunta Jurva  FIN  12:47:00   23:28  
6.   Tapio Nieminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:55:00   23:35  
7.   Jukka Saramäki Lynx  FIN  13:07:00   23:50  
8.   Ari Heikkilä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:02:00   24:33  
9.   Kyösti Kukonlehto Valkeakosken Haka  FIN  13:12:00   24:58  
10.   Seppo Kinkki Tampereen NMKY:n Urheilijat  FIN  12:46:00   25:37  
11.   Risto Höglund Olavin Rasti  FIN  12:47:00   25:50  
12.   Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot  FIN  12:59:00   26:15  
13.   Hannu Aasla Koovee  FIN  12:40:00   26:22  
14.   Matti Salonen Vakka-Rasti  FIN  12:49:00   26:40  
15.   Allan Hattar IK Falken  FIN  12:47:00   27:09  
16.   Seppo Rintamäki Rasti-Jussit  FIN  12:43:00   27:26  
17.   Jorma Aherto Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:57:00   27:28  
18.   Arto Etu-Huitti MS Parma  FIN  12:51:00   27:35  
19.   Risto Airaksinen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  13:03:00   27:54  
20.   Leo Poikolainen Rasti E4  FIN  12:45:00   28:14  
21.   Tore Högnäs IF Brahe  FIN  12:48:00   28:26  
22.   Mauri Rustari Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  12:48:00   28:27  
23.   Martin Wickholm IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:38:00   28:29  
24.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko  FIN  12:57:00   28:31  
25.   Juha Lahti Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:50:00   28:38  
26.   Sauli Konttila Kannuksen Ura  FIN  12:56:00   28:47  
27.   Ari Kartaslammi Kyrös-Rasti  FIN  12:45:00   29:00  
28.   Kauko Jylhä Kälviän Tarmo  FIN  12:40:00   29:37  
29.   Ismo Turunen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:37:00   29:55  
30.   Hannu Ahlqvist Raisu Lumous  FIN  12:40:00   30:01  
31.   Harri Viitasalo Riihimäen Suunnistajat  FIN  12:37:00   30:07  
32.   Markku Vesisenaho Sievin Sisu  FIN  12:35:00   30:23  
33.   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:09:00   30:40  
34.   Kari Nuuttila Kauhajoen Karhu  FIN  12:42:00   30:45  
35.   Jouko Karamo Helsingin Suunnistajat  FIN  13:11:00   30:51  
36.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:43:00   30:57  
37.   Jaakko Käyhkö RastiPiikkiö  FIN  12:38:00   31:35  
38.   Juha Tolppi Länsi-Rajan Rasti  FIN  12:36:00   33:39  
39.   Reino Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:59:00   33:48  
40.   Matti Lehtinen Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  12:32:00   34:09  
41.   Leo Ukkonen Tampereen Pyrintö  FIN  12:51:00   35:05  
42.   Kari Virtanen Pellon Ponsi  FIN  12:35:00   35:12  
43.   Timo Hämynen Äänekosken Sarjakuvaseura  FIN  12:34:00   35:43  
44.   Heikki Tamminen Suunta Jurva  FIN  12:35:00   36:41  
45.   Jyrki Helenius Rasti-Nokia  FIN  12:33:00   37:10  
46.   Esko Udd Länsi-Rajan Rasti  FIN  12:52:00   37:13  
47.   Juhani Sillanpää Alajärven Ankkurit  FIN  12:33:00   37:17  
48.   Ari Hanttu Rasti-Nokia  FIN  12:43:00   37:20  
49.   Harri Koski Tarpian Suunta  FIN  12:36:00   37:21  
50.   Pentti Kuusela Punkalaitumen Kunto  FIN  12:33:00   37:30  
51.   Raimo Syrjälä Auran Vannas  FIN  12:32:00   37:59  
52.   Esa Saarela Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:48:00   38:16  
53.   Jukka Nurmi Auran Vannas  FIN  12:31:00   38:25  
54.   Staffan Pettersson Lynx  FIN  12:41:00   38:26  
55.   Mikko Numminen Epilän Esa  FIN  12:36:00   38:40  
56.   Ilpo Seppänen Vaalan Karhu  FIN  12:46:00   39:25  
57.   Heikki Hulkkonen Pihkaniskat  FIN  12:52:00   40:13  
58.   Kalevi Kivipelto Alajärven Ankkurit  FIN  12:42:00   40:18  
59.   Hannu Nieminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:32:00   42:28  
60.   Taisto Salo Siikaisten Sisu  FIN  12:39:00   43:31  
61.   Juha Reiman Hiisirasti  FIN  12:55:00   44:41  
62.   Martti Pihlajamaa Vetelin Urheilijat  FIN  12:38:00   49:01  
   Ove Forsström OK Raseborg  FIN  12:31:00   ej startad  
   Markku Raiko Hyvinkään Rasti  FIN  12:34:00   ej startad  
   Erkki Argillander Vaalan Karhu  FIN  12:34:00   bröt  
   Jarmo Kallio Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  12:39:00   ej startad  
   Jorma Matilainen Suunta Jyväskylä  FIN  12:39:00   ej startad  
   Tuomo Lusa Tampereen Pyrintö  FIN  12:41:00   ej startad  
   Lassi Kurittu Suunta Jyväskylä  FIN  12:44:00   ej startad  
   Timo Ahlroth Turengin Sarastus  FIN  12:44:00   ej startad  
   Pekka Palttala Turengin Sarastus  FIN  12:50:00   ej startad  
   Esko Mäkiniemi Punkalaitumen Kunto  FIN  12:51:00   ej startad  
   Erkki Paananen Hauhon Sisu  FIN  12:56:00   ej startad  
   Veli-Matti Heinonen Delta  FIN  13:00:00   disk  
   Jari Pellinen Angelniemen Ankkuri  FIN  13:03:00   ej startad  
   Henry Nyberg OK Orient  FIN  13:03:00   ej startad  
   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  13:05:00   ej startad  
   Timo Hyppänen Etelä-Kymen Suunnistajat  FIN  13:05:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English