XXVIII Oravatonni, 6.10.2013

D12

Smart Follow

        Starttid Mål
2,1 km
 
1.   Heta Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:31:00   18:53  
2.   Ida Haapala Rajamäen Rykmentti  FIN  11:17:00   20:15  
3.   Oona Paloheimo Espoon Suunta  FIN  11:45:00   20:20  
4.   Milja Väätäjä RastiPiikkiö  FIN  12:13:00   20:53  
5.   Maria Määttänen Espoon Suunta  FIN  12:09:00   20:59  
6.   Taru Heinaro Espoon Suunta  FIN  11:15:00   21:02  
7.   Suvi Kurth Tampereen Pyrintö  FIN  12:21:00   21:45  
8.   Essi Metsälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:11:00   21:58  
9.   Hanna Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  12:03:00   22:37  
10.   Ella Siironen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:37:00   23:15  
11.   Hanna Malinen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  11:29:00   24:28  
12.   Tuuli Mäkinen Lauttakylän Luja  FIN  11:05:00   24:34  
13.   Jenny Vuori Turun Suunnistajat  FIN  11:21:00   24:53  
14.   Ennimaria Järventausta Kyrös-Rasti  FIN  11:11:00   25:13  
15.   Ella Kokkinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:57:00   25:20  
16.   Venla Annala Kangasala SK  FIN  11:43:00   25:24  
17.   Aino Rantala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:27:00   25:43  
18.   Elviira Ruuska Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:39:00   26:27  
19.   Seela Nurmi Rajamäen Rykmentti  FIN  11:47:00   26:41  
20.   Iina Pohjolainen Lauttakylän Luja  FIN  11:49:00   27:51  
21.   Ida Isolähteenmäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:35:00   28:29  
22.   Venla Nieminen IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:17:00   29:10  
23.   Emilia Laitinen Vehkalahden Veikot  FIN  11:07:00   30:35  
24.   Maria Koskensalo Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:09:00   31:05  
25.   Milla Kärkkäinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:01:00   31:23  
26.   Eliisa Saarela RastiPiikkiö  FIN  11:33:00   31:37  
27.   Saara Tuomisto MS Parma  FIN  12:29:00   32:55  
28.   Marianna Yliniemelä IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:59:00   33:26  
29.   Lumi Myllymäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:19:00   33:58  
30.   Venla Silvennoinen OK Orient  FIN  12:15:00   34:08  
31.   Henriette Plit Lynx  FIN  11:23:00   34:10  
32.   Aleksiina Asell Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:55:00   38:01  
33.   Anna Korhonen IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:27:00   38:31  
34.   Venla Venetjoki Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:31:00   38:52  
35.   Linda Sainio Kangasala SK  FIN  11:19:00   40:02  
36.   Chira Gullqvist OK Orient  FIN  11:25:00   40:32  
37.   Mari Tuominen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:13:00   40:39  
38.   Roosa Sojakka IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:51:00   41:26  
39.   Salla Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:41:00   41:34  
40.   Senja Verronen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:53:00   43:40  
41.   Sini Viitala Rasti-Nokia  FIN  12:25:00   51:56  
   Ekaterina Egorova Russia  RUS  12:05:00   disk  
   Hanna Ahola Kangasala SK  FIN  12:07:00   ej startad  
   Melina Lahdenperä Rajamäen Rykmentti  FIN  12:23:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English