PRISMA-rastit Lohjalla 9.5.2013

D10RR

Smart Follow

        Starttid Mål
2,8 km
 
1.   Juulia Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:32:00   14:09  
2.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:05:00   14:10  
3.   Ilona Ruohola MS Parma  FIN  10:44:00   14:49  
4.   Sabina Aumo OK Orient  FIN  10:18:00   14:53  
5.   Salla Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  10:14:00   15:16  
6.   Anni Hyvärinen Rastivarsat  FIN  10:37:00   15:31  
7.   Anna Calderara Lynx  FIN  10:08:00   16:09  
8.   Melissa Lönnström OK Orient  FIN  10:03:00   16:16  
9.   Lotte-Line Ekström MS Parma  FIN  10:33:00   16:31  
10.   Katarina Sallila Helsingin Suunnistajat  FIN  10:22:00   17:12  
11.   Veera Turakainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:52:00   17:45  
12.   Kristiina Martikainen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:12:00   17:58  
13.   Sonja Annala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:10:00   17:59  
14.   Siiri Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  10:48:00   18:20  
15.   Kaisa Ahtola Espoon Akilles  FIN  10:04:00   19:08  
16.   Ida Rantamäki OK Raseborg  FIN  10:50:00   19:09  
17.   Siiri Sorjonen Espoon Suunta  FIN  10:01:00   19:40  
18.   Henrika Brink Pargas IF  FIN  10:30:00   19:48  
19.   Cecilia Sandell OK Raseborg  FIN  10:17:00   20:11  
20.   Maria Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  10:49:00   20:25  
21.   Ada Kero Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:21:00   20:28  
22.   Maijukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:24:00   20:58  
23.   Tinja Varonen Leppävaaran Sisu  FIN  10:07:00   21:10  
24.   Siri Lindroos OK Raseborg  FIN  10:28:00   21:31  
25.   Maija Ranta-Puska Espoon Akilles  FIN  10:35:00   21:32  
26.   Iisa Pelkonen Lynx  FIN  10:40:00   21:36  
27.   Nea Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  10:41:00   21:59  
28.   Hilla Pirinen Keravan Urheilijat  FIN  10:46:00   22:12  
29.   Salla Isoherranen Lynx  FIN  10:23:00   23:07  
30.   Siiri Lindroth Karkki-Rasti  FIN  10:43:00   23:14  
31.   Liisa Turkkila Espoon Suunta  FIN  10:13:00   23:21  
32.   Vilja Viinikainen Espoon Suunta  FIN  10:20:00   23:31  
33.   Aino Hasu OK Orient  FIN  10:38:00   24:09  
34.   Aurora Mäkelä Hiidenkiertäjät  FIN  10:02:00   24:14  
35.   Emmi Markki Espoon Suunta  FIN  10:45:00   24:45  
36.   Inkeri Karttila MS Parma  FIN  10:11:00   25:33  
37.   Saima Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  10:27:00   26:22  
38.   Aino Virtanen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:15:00   26:31  
39.   Venla Romu Someron Esa  FIN  9:58:00   27:21  
40.   Doris Väisänen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:42:00   29:05  
41.   Ekaterina Pavilainen Lynx  FIN  10:26:00   29:47  
42.   Saana Nikkinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:09:00   30:09  
43.   Ulrika Rautio Espoon Suunta  FIN  10:06:00   30:51  
44.   Saana Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  10:34:00   31:03  
45.   Nelli Aaltonen Lynx  FIN  10:00:00   31:23  
46.   Hilma Hursti Espoon Suunta  FIN  10:29:00   32:41  
47.   Maija Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  10:19:00   33:04  
48.   Siru Numminen Espoon Akilles  FIN  10:16:00   34:26  
49.   Kia Mbembela Lynx  FIN  10:51:00   36:32  
50.   Viliina Sundberg Lynx  FIN  10:31:00   48:09  
51.   Pauliina Rinta-Jouppi Espoon Suunta  FIN  10:36:00   1:03:32  
   Senni Ruuskanen Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:25:00   ej startad  
   Merianna Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  10:39:00   ej startad  
   Ida Pitkänen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:47:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English