PRISMA-rastit Lohjalla 9.5.2013

D13

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-Mål Resultat  
1   Kaisa Klemettinen
Suunta Jyväskylä
2:34 (1)
4:31 (1)
1:57 (1)
7:43 (1)
3:12 (2)
8:34 (1)
51 (1)
11:58 (1)
3:24 (1)
16:17 (1)
4:19 (1)
19:19 (1)
3:02 (6)
21:36 (1)
2:17 (1)
22:49 (1)
1:13 (7)
22:49  Kaisa Klemettinen
2   Renja Roos
Angelniemen Ankkuri
3:28 (4)
5:44 (2)
2:16 (3)
10:29 (3)
4:45 (9)
11:26 (3)
57 (5)
15:44 (4)
4:18 (7)
20:56 (4)
5:12 (7)
23:30 (3)
2:34 (2)
25:58 (2)
2:28 (2)
27:16 (2)
1:18 (11)
27:16  Renja Roos
3   Sara Gustafsson
Karkki-Rasti
3:23 (3)
6:30 (5)
3:07 (12)
10:35 (4)
4:05 (7)
11:26 (3)
51 (1)
15:40 (3)
4:14 (6)
20:43 (3)
5:03 (6)
23:28 (2)
2:45 (4)
27:34 (3)
4:06 (8)
28:33 (3)
59 (1)
28:33  Sara Gustafsson
4   Aino Palmen
Espoon Suunta
5:33 (14)
8:37 (13)
3:04 (10)
12:27 (9)
3:50 (3)
13:30 (9)
1:03 (10)
17:16 (6)
3:46 (3)
22:02 (5)
4:46 (3)
24:52 (5)
2:50 (5)
28:05 (4)
3:13 (5)
29:08 (4)
1:03 (2)
29:08  Aino Palmen
5   Eveliina Lohikainen
Rastivarsat
4:14 (10)
6:27 (4)
2:13 (2)
10:22 (2)
3:55 (4)
11:14 (2)
52 (3)
15:25 (2)
4:11 (5)
20:38 (2)
5:13 (8)
23:48 (4)
3:10 (8)
29:01 (5)
5:13 (13)
30:12 (5)
1:11 (4)
30:12  Eveliina Lohikainen
6   Hilda Yliluikki
Suomusjärven Sisu
3:59 (9)
6:42 (6)
2:43 (6)
10:45 (5)
4:03 (6)
11:48 (5)
1:03 (10)
16:16 (5)
4:28 (8)
22:42 (6)
6:26 (11)
25:02 (6)
2:20 (1)
29:46 (6)
4:44 (11)
31:09 (6)
1:23 (13)
31:09  Hilda Yliluikki
7   Sanni Miettinen
Hiidenkiertäjät
5:25 (13)
8:09 (12)
2:44 (7)
12:30 (10)
4:21 (8)
13:30 (9)
1:00 (7)
18:04 (9)
4:34 (9)
24:14 (9)
6:10 (10)
28:05 (9)
3:51 (10)
30:36 (7)
2:31 (3)
31:49 (7)
1:13 (7)
31:49  Sanni Miettinen
8   Pia Calderara
Lynx
3:45 (6)
6:06 (3)
2:21 (4)
11:40 (7)
5:34 (11)
12:40 (7)
1:00 (7)
17:53 (8)
5:13 (11)
22:42 (6)
4:49 (5)
25:53 (7)
3:11 (9)
31:01 (8)
5:08 (12)
32:19 (8)
1:18 (11)
32:19  Pia Calderara
9   Anne Penttilä
Hämeenlinnan Suunnistajat
3:48 (7)
6:42 (6)
2:54 (8)
12:10 (8)
5:28 (10)
13:17 (8)
1:07 (12)
19:16 (12)
5:59 (13)
26:12 (13)
6:56 (12)
28:46 (10)
2:34 (2)
31:58 (9)
3:12 (4)
33:09 (9)
1:11 (4)
33:09  Anne Penttilä
10   Elisa Ståhlberg
Espoon Suunta
3:06 (2)
11:28 (15)
8:22 (15)
14:35 (12)
3:07 (1)
15:27 (12)
52 (3)
19:06 (10)
3:39 (2)
23:40 (8)
4:34 (2)
27:34 (8)
3:54 (11)
32:16 (10)
4:42 (10)
33:41 (10)
1:25 (14)
33:41  Elisa Ståhlberg
11   Ida Sundqvist
Lahden Suunnistajat-37
7:41 (15)
10:18 (14)
2:37 (5)
15:59 (14)
5:41 (12)
16:58 (13)
59 (6)
21:07 (13)
4:09 (4)
25:54 (12)
4:47 (4)
29:01 (11)
3:07 (7)
32:34 (12)
3:33 (7)
33:45 (11)
1:11 (4)
33:45  Ida Sundqvist
12   Helmi Jokinen
Hiidenkiertäjät
4:16 (11)
7:22 (10)
3:06 (11)
13:15 (11)
5:53 (13)
14:23 (11)
1:08 (13)
19:12 (11)
4:49 (10)
24:56 (10)
5:44 (9)
29:16 (12)
4:20 (13)
32:31 (11)
3:15 (6)
33:48 (12)
1:17 (10)
33:48  Helmi Jokinen
13   Ellen Heinaro
Helsingin Suunnistajat
3:43 (5)
7:00 (9)
3:17 (14)
11:01 (6)
4:01 (5)
12:01 (6)
1:00 (7)
17:25 (7)
5:24 (12)
25:34 (11)
8:09 (13)
29:58 (13)
4:24 (14)
34:09 (13)
4:11 (9)
35:16 (13)
1:07 (3)
35:16  Ellen Heinaro
14   Wilma Westerlund
OK Raseborg
4:26 (12)
7:40 (11)
3:14 (13)
15:51 (13)
8:11 (14)
17:24 (14)
1:33 (15)
24:10 (14)
6:46 (15)
34:14 (14)
10:04 (14)
39:01 (14)
4:47 (15)
45:30 (14)
6:29 (14)
46:44 (14)
1:14 (9)
46:44  Wilma Westerlund
15   Emmi Pelkonen
Lynx
3:57 (8)
6:54 (8)
2:57 (9)
18:02 (15)
11:08 (15)
19:32 (15)
1:30 (14)
25:56 (15)
6:24 (14)
36:45 (15)
10:49 (15)
40:55 (15)
4:10 (12)
48:00 (15)
7:05 (15)
49:36 (15)
1:36 (15)
49:36  Emmi Pelkonen
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English