PRISMA-rastit Lohjalla 9.5.2013

D21A

Smart Follow

        Starttid Mål
4,6 km
 
1.   Vroni König-Salmi Paimion Rasti  FIN  11:45:00   34:39  
2.   Sanna Paukkunen MS Parma  FIN  12:39:00   37:45  
3.   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti  FIN  12:13:00   39:59  
4.   Milka Leppäsalmi Keuruun Kisailijat  FIN  11:57:00   40:44  
5.   Sini Pekkala Espoon Suunta  FIN  12:21:00   40:45  
6.   Matleena Fincke Angelniemen Ankkuri  FIN  11:23:00   40:46  
7.   Anu Kopra Rastikarhut  FIN  11:11:00   41:01  
8.   Päivi Autio Hiisirasti  FIN  11:53:00   41:03  
9.   Elisa Murtola Vehkalahden Veikot  FIN  10:57:00   41:07  
9.   Anna-Sofia Marila Tampereen Pyrintö  FIN  11:15:00   41:07  
11.   Sanna Kauppila Vehkalahden Veikot  FIN  12:27:00   41:31  
12.   Tiia Miettinen MS Parma  FIN  11:41:00   42:10  
13.   Ina Westerlund OK77  FIN  10:49:00   42:16  
14.   Hanna Sivén Ähtärin Urheilijat  FIN  12:59:00   42:26  
15.   Matleena Boström Rajamäen Rykmentti  FIN  10:55:00   43:08  
16.   Emma Juga IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:17:00   43:13  
17.   Riikka Timperi Vehkalahden Veikot  FIN  11:29:00   43:14  
18.   Johanna Tervo Rajamäen Rykmentti  FIN  12:07:00   43:53  
19.   Hilla Lamminpää Paimion Rasti  FIN  13:09:00   44:15  
20.   Tiina Väre Someron Esa  FIN  12:03:00   44:27  
21.   Inna Somova Hiisirasti  RUS  12:57:00   44:29  
22.   Miia Karetjoki Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:37:00   45:17  
23.   Tiina Haarlaa Helsingin Suunnistajat  FIN  12:01:00   45:21  
24.   Salla Töyrylä Vehkalahden Veikot  FIN  11:55:00   45:27  
25.   Johanna Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  11:47:00   45:53  
26.   Päivi Malmi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:41:00   46:10  
27.   Pinja Kurppa Angelniemen Ankkuri  FIN  12:23:00   46:20  
28.   Vuokko Jurvakainen Suunta Jyväskylä  FIN  12:25:00   46:33  
29.   Vivian Lindholm OK77  FIN  11:33:00   46:39  
30.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  12:15:00   46:51  
31.   Hanna Ruhanen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:41:00   47:09  
32.   Signe Dambe Paimion Rasti  FIN  12:29:00   47:49  
33.   Elina Kilpeläinen Vehkalahden Veikot  FIN  13:05:00   47:59  
34.   Alena Neradova Rajamäen Rykmentti  FIN  12:45:00   48:15  
35.   Henna Reponen Paimion Rasti  FIN  10:47:00   48:32  
36.   Kristiina Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:07:00   48:55  
37.   Katja Vanhalakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:37:00   49:09  
37.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:51:00   49:09  
39.   Milla Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  12:09:00   49:11  
40.   Reetta Peltonen Espoon Suunta  FIN  12:31:00   49:16  
41.   Riina Suntioinen Paimion Rasti  FIN  11:21:00   49:21  
42.   Eija Meriläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:15:00   49:31  
43.   Joosefiina Kukkonen Angelniemen Ankkuri  FIN  13:07:00   49:40  
44.   Henna Salminen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:33:00   49:44  
45.   Jenni Mettälä Hiisirasti  FIN  12:17:00   49:45  
45.   Rafaela Ilmoni OK77  FIN  12:19:00   49:45  
47.   Saana Taimisto MS Parma  FIN  11:05:00   51:11  
48.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  10:51:00   51:18  
49.   Fanny Kurppa Angelniemen Ankkuri  FIN  10:53:00   51:46  
50.   Sanna Salmenoja MS Parma  FIN  12:35:00   51:56  
51.   Jenni Sabel Hiisirasti  FIN  11:01:00   52:49  
52.   Elina Grahn Närpes OK  FIN  12:47:00   53:02  
53.   Teija Kujanpää Lynx  FIN  12:43:00   53:29  
54.   Elina Itkonen Lapin Veikot  FIN  11:25:00   53:49  
55.   Hanna-Riikka Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:13:00   53:51  
56.   Katja Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:43:00   55:10  
57.   Maija Rajaniemi Rasti-Lukko  FIN  13:01:00   55:51  
58.   Annukka Galkin Espoon Suunta  FIN  13:17:00   56:13  
59.   Jenni Castrén Rasti-Jyry  FIN  12:53:00   56:43  
60.   Liisa Pulli Tampereen Pyrintö  FIN  10:39:00   57:13  
61.   Saara Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:09:00   57:44  
62.   Leena Linjama Espoon Suunta  FIN  11:51:00   58:29  
63.   Hanna-Mari Ruotsalainen Espoon Suunta  FIN  11:27:00   58:40  
64.   Sanna Laakso Hiisirasti  FIN  11:19:00   59:14  
65.   Ramona Åkermarck-Mähönen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:11:00   59:20  
66.   Outi Nieminen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:31:00   59:33  
67.   Marjaana Andelin Lahden Taimi  FIN  13:11:00   1:02:06  
68.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti  FIN  11:49:00   1:03:27  
69.   Anna Kankare Someron Esa  FIN  10:45:00   1:07:22  
70.   Maiju Väli-Klemelä Karkki-Rasti  FIN  13:03:00   1:10:14  
71.   Anna-Sofia Koivuniemi MS Parma  FIN  10:43:00   1:11:38  
   Maria Itkonen Espoon Suunta  FIN  10:59:00   ej startad  
   Taru Ikäheimonen Lynx  FIN  11:03:00   ej startad  
   Terhi Kauppila Helsingin Suunnistajat  FIN  11:35:00   ej startad  
   Miina Kanko Koovee  FIN  11:39:00   disk  
   Marjo Saarenpää Lahden Taimi  FIN  11:59:00   ej startad  
   Hanna Kangasaho Lynx  FIN  12:05:00   ej startad  
   Tuuli Paunonen Koovee  FIN  12:55:00   ej startad  
   Sonja Kyrölä Tampereen Pyrintö  FIN  13:13:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English