PRISMA-rastit Lohjalla 9.5.2013

H10RR

Smart Follow

        Starttid Mål
2,8 km
 
1.   Arttu Peltola Lynx  FIN  12:23:00   12:11  
2.   Otto Lintula IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:39:00   13:30  
3.   Karim Mbembela Lynx  FIN  11:58:00   13:47  
4.   Matias Koponen Lynx  FIN  12:02:00   14:03  
5.   Tuomas Ruuskanen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:54:00   14:12  
6.   Tuukka Pekkala Espoon Suunta  FIN  11:31:00   15:03  
7.   Daniel Rautio Espoon Suunta  FIN  12:03:00   16:06  
8.   Elias Lönnström OK Orient  FIN  12:22:00   16:08  
9.   Timur Emaldynov Angelniemen Ankkuri  FIN  12:08:00   16:18  
10.   Simo Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:50:00   16:25  
11.   Viktor Asklöf Lynx  FIN  11:37:00   16:28  
12.   Veeti Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  11:28:00   16:30  
13.   Juuso Tervakangas Espoon Suunta  FIN  12:14:00   16:34  
14.   Simon Nordgren Akilles OK  FIN  12:15:00   16:41  
15.   Jesper Donner OK77  FIN  11:53:00   16:51  
16.   Aku Koskenvuo Espoon Suunta  FIN  11:36:00   17:45  
17.   Florian Fritzen Karjaan Ura  FIN  12:06:00   17:46  
18.   Eetu Korhonen Hyvinkään Rasti  FIN  11:52:00   17:58  
19.   Topias Muukkonen Keravan Urheilijat  FIN  12:04:00   18:03  
20.   Eelis Axelin Paimion Rasti  FIN  12:07:00   18:14  
21.   Tatu Aaltonen Lynx  FIN  11:32:00   18:21  
22.   Matias Lehtola Lynx  FIN  12:13:00   18:47  
23.   Elias Pelkonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:29:00   19:07  
24.   Ville Isoniemi Akilles OK  FIN  11:51:00   19:08  
25.   Jussi Nurminen Hiidenkiertäjät  FIN  11:59:00   19:40  
26.   Markus Maronen Lynx  FIN  11:34:00   19:48  
26.   Akseli Forma Karjaan Ura  FIN  11:38:00   19:48  
26.   Aamos Laavainen MS Parma  FIN  11:43:00   19:48  
29.   Miska Riissanen Espoon Akilles  FIN  11:41:00   19:51  
30.   Topias Mäkelä Lynx  FIN  11:55:00   20:01  
31.   Jesse Reijo Rasti-Vihti  FIN  11:44:00   20:03  
32.   Aapo Kytömäki Keravan Urheilijat  FIN  11:33:00   20:14  
33.   Atte Himilä Karkki-Rasti  FIN  12:12:00   20:17  
34.   Nikanor Pitkänen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:01:00   20:18  
35.   Rasmus Koponen Lynx  FIN  12:20:00   20:35  
36.   Luukas Karelo Espoon Suunta  FIN  12:00:00   20:36  
37.   Miikka Pekkala Espoon Suunta  FIN  11:46:00   20:38  
38.   Karo Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:56:00   20:43  
39.   Rasmus Porthin Espoon Suunta  FIN  12:18:00   20:51  
40.   Pyry Riissanen Espoon Akilles  FIN  12:17:00   21:04  
41.   Hannes Nikkinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:05:00   21:12  
42.   Matvey Kalinin Russia  FIN  12:19:00   22:07  
43.   Antti Huisko MS Parma  FIN  12:16:00   22:30  
44.   Veeti Roine Hiidenkiertäjät  FIN  12:21:00   23:06  
45.   Eemil Peltola Lynx  FIN  12:09:00   23:30  
46.   Linus Ekholm OK Orient  FIN  11:47:00   23:31  
47.   Juho Rinta-Jouppi Espoon Suunta  FIN  11:57:00   24:00  
48.   Viljami Tuovinen OK77  FIN  11:30:00   24:10  
49.   Juho Malmi Helsingin Suunnistajat  FIN  12:11:00   25:53  
50.   Aapo Lintula IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:10:00   26:13  
51.   Valtteri Nikkanen Hiidenkiertäjät  FIN  11:35:00   26:19  
52.   Simo Puupponen Espoon Suunta  FIN  11:42:00   26:31  
53.   Miika Kankaanpää Lynx  FIN  11:45:00   29:41  
54.   Markus Määttänen Espoon Suunta  FIN  12:24:00   30:28  
55.   Joona Eronen Karkki-Rasti  FIN  11:40:00   47:44  
   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  11:27:00   ej startad  
   Juho Kivilaakso Lynx  FIN  11:48:00   ej startad  
   Juho Hursti Espoon Suunta  FIN  11:49:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English