PRISMA-rastit Lohjalla 9.5.2013

H12

Smart Follow

        Starttid Mål
2,2 km
 
1.   Juuso Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  11:56:00   14:44  
2.   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  11:32:00   16:29  
3.   Niklas Ekström MS Parma  FIN  11:46:00   16:58  
4.   Paavo Heinonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:14:00   20:06  
5.   Sami Raitola Lynx  FIN  11:30:00   20:16  
6.   Jonny Donner OK77  FIN  11:02:00   20:32  
7.   Veikka Lintula IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:48:00   21:24  
8.   Wertti Autio Hyvinkään Rasti  FIN  11:44:00   21:52  
9.   Wille Laitamäki Hiidenkiertäjät  FIN  12:06:00   22:18  
10.   Aleksi Karttila MS Parma  FIN  11:20:00   22:22  
11.   Samuli Rousku MS Parma  FIN  12:12:00   22:34  
12.   Cedrik Sandell OK Raseborg  FIN  11:00:00   24:41  
13.   Santeri Seppälä Tuusulan Voima-Veikot  FIN  11:10:00   25:14  
14.   Matias Maronen Lynx  FIN  11:08:00   25:18  
15.   Joni Loikkanen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:50:00   25:28  
16.   Eemi Kankaanpää Lynx  FIN  11:52:00   25:31  
17.   Lauri Puupponen Espoon Suunta  FIN  11:42:00   25:38  
18.   Oskar Haapala Rajamäen Rykmentti  FIN  11:18:00   26:29  
19.   Eemeli Uusi-Simola Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:12:00   26:53  
20.   Rasmus Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  11:06:00   27:27  
21.   Antti Sorsa Pihkaniskat  FIN  11:16:00   27:30  
22.   Kristian Rosenblad Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:04:00   27:35  
23.   Otso Hursti Espoon Suunta  FIN  12:00:00   27:55  
24.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  11:54:00   28:50  
25.   Ilari Laakso Rajamäen Rykmentti  FIN  12:02:00   29:11  
26.   Tapio Saarinen Keravan Urheilijat  FIN  11:40:00   29:12  
27.   Lauri Aaltonen Hyvinkään Rasti  FIN  12:08:00   30:12  
28.   Teemu Annala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:58:00   34:26  
29.   Atte Nymalm Pargas IF  FIN  11:04:00   34:33  
30.   Olli Forma Hiidenkiertäjät  FIN  11:28:00   38:42  
31.   Jere Kavander Hiidenkiertäjät  FIN  11:24:00   39:33  
32.   Veeti Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:34:00   41:18  
33.   Eero Turkkila Espoon Suunta  FIN  10:58:00   41:47  
34.   Eelis Erkkilä Espoon Suunta  FIN  11:22:00   45:02  
35.   Oula Pelkonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:26:00   59:23  
   Tobias Söderholm OK Raseborg  FIN  11:36:00   ej startad  
   Tommi Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  11:38:00   ej startad  
   Antti Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  12:10:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English