PRISMA-rastit Lohjalla 9.5.2013

H21A2

Smart Follow

        Starttid Mål
6,2 km
 
1.   Lasse Suonpää MS Parma  FIN  10:50:00   37:52  
2.   Markus Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  10:22:00   39:29  
3.   Manu Mutka Turun Metsänkävijät  FIN  11:38:00   39:39  
4.   Antti-Pekka Leskinen Lynx  FIN  10:20:00   40:15  
5.   Kimmo Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  10:36:00   40:26  
6.   Mikael Fabritius OK Orient  FIN  10:58:00   40:28  
7.   Timo Joensuu Vaajakosken Terä  FIN  10:02:00   40:35  
8.   Marko Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:40:00   40:59  
9.   Kari Salo Helsingin Suunnistajat  FIN  11:56:00   41:24  
10.   Vesa Kankaanpää OK77  FIN  11:18:00   41:26  
11.   Vesa Aaltonen IF Brahe  FIN  10:56:00   41:41  
12.   Kalle Rantala Kalevan Rasti  FIN  11:46:00   41:47  
13.   Timo Mähönen Kalevan Rasti  FIN  10:44:00   42:16  
14.   Matti Liukkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:14:00   42:45  
15.   Juho Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  11:22:00   43:10  
16.   Juha Peltola MS Parma  FIN  10:04:00   43:44  
17.   Toni Hartvik Paimion Rasti  FIN  11:58:00   43:52  
18.   Henri Kalve Paimion Rasti  FIN  11:30:00   44:04  
19.   Lauri Sorsa Kangasala SK  FIN  11:04:00   44:37  
20.   Timo Ahvenainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:24:00   46:02  
21.   Ville Sundberg Lynx  FIN  11:44:00   46:05  
22.   Antto-Iiro Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:32:00   46:06  
23.   Ville Kokkila Espoon Suunta  FIN  11:42:00   46:16  
24.   Aki Ylitalo Hauhon Sisu  FIN  10:06:00   46:21  
25.   Antti Kaivosaari Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:40:00   46:53  
26.   Pyry Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  10:12:00   47:39  
27.   Pekka Sorjonen Espoon Suunta  FIN  10:30:00   48:07  
28.   Lauri Lehtinen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:32:00   48:32  
29.   Tuomo Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:12:00   48:59  
30.   Mikko Lassila Helsingin Suunnistajat  FIN  11:10:00   49:25  
31.   Juha Matilainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:52:00   50:12  
32.   Aleksi Mattila Lynx  FIN  10:54:00   50:32  
33.   Heikki Parisod Salon Vilpas  FIN  11:00:00   51:31  
34.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  10:10:00   52:00  
35.   Tapani Naakka Pitäjänmäen Tarmo  FIN  11:06:00   52:58  
36.   Teemu Ritasalo Espoon Akilles  FIN  10:28:00   53:18  
37.   Jyri Rantala Koovee  FIN  11:36:00   53:44  
38.   Erno Paju Karkki-Rasti  FIN  11:28:00   54:20  
39.   Andreas Sjöholm OK Raseborg  FIN  11:08:00   55:16  
40.   Christopher Mikander OK Orient  FIN  10:18:00   56:34  
41.   Ville Karvonen Someron Esa  FIN  11:34:00   59:10  
42.   Mathias Karlå IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:54:00   1:04:53  
43.   Jussi Lassila Pitäjänmäen Tarmo  FIN  10:14:00   1:06:16  
44.   Petri Koskela Suunta-Veikot  FIN  10:48:00   1:06:36  
45.   Antti Koivuniemi MS Parma  FIN  11:24:00   1:19:55  
46.   Juho-Matti Huhtala Yläneen Kiri  FIN  11:16:00   1:35:45  
   Juha Villa Päijät-Rasti  FIN  10:00:00   disk  
   Patrik Väisänen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:08:00   ej startad  
   Santtu Sainio Kangasala SK  FIN  10:16:00   bröt  
   Peter Sundelin IF Femman  FIN  10:26:00   ej startad  
   Esa Huttunen Turun Metsänkävijät  FIN  10:34:00   ej startad  
   Markus Vainiomäki Suunta-Sepot  FIN  10:38:00   bröt  
   Simo Villanen SK Vuoksi  FIN  10:42:00   disk  
   Kalle Peltomäki Siikaisten Sisu  FIN  10:46:00   disk  
   Juuso Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  10:52:00   ej startad  
   Tomi Silvonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:02:00   ej startad  
   Tuomas Metsälä Lynx  FIN  11:20:00   disk  
   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri  FIN  11:26:00   disk  
   Santeri Vaara Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:50:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English