PRISMA-rastit Lohjalla 9.5.2013

H40

Smart Follow

        Starttid Mål
5,7 km
 
1.   Sören Nymalm Pargas IF  FIN  11:03:00   38:41  
2.   Marko Heiskanen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:19:00   40:33  
3.   Jouni Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  10:07:00   40:37  
4.   Mikael Donner OK77  FIN  11:23:00   43:31  
5.   Terho Lahtinen Espoon Suunta  FIN  10:51:00   45:29  
6.   Milko Lehto Karjaan Ura  FIN  11:15:00   45:38  
7.   Mika Malinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:27:00   46:03  
8.   Mikko Laavainen MS Parma  FIN  10:41:00   47:12  
9.   Tom Asklöf Lynx  FIN  11:13:00   47:32  
10.   Mika Loukkalahti Espoon Suunta  FIN  10:21:00   48:16  
11.   Kari Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:05:00   48:22  
12.   Jussi Aumo MS Parma  FIN  10:05:00   48:55  
13.   Alexei Pavilainen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:39:00   49:41  
14.   Sami Kämäräinen Länsi-Uudenmaan Suunnistajat  FIN  10:13:00   49:54  
15.   Kimmo Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  10:17:00   50:19  
16.   Sami Isoherranen Lynx  FIN  10:57:00   50:32  
17.   Roope Kuusisto Suunta-Sepot  FIN  11:07:00   50:37  
18.   Jukka Erkkilä Espoon Suunta  FIN  11:09:00   51:27  
19.   Jukka Havento Karkki-Rasti  FIN  10:45:00   51:31  
20.   Teijo Marttinen Navi  FIN  11:37:00   51:47  
21.   Ville Viisanen Olavin Rasti  FIN  11:01:00   52:24  
22.   Janne Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  10:55:00   52:34  
23.   Vesa Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  11:11:00   54:29  
24.   Hannu Pohjola Hyvinkään Rasti  FIN  11:41:00   54:40  
25.   Tero Lehtonen Suomusjärven Sisu  FIN  10:29:00   54:43  
26.   Sauli Saarinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:33:00   54:53  
27.   Herkko Plit Lynx  FIN  10:23:00   55:41  
28.   Thomas Rehn OK Raseborg  FIN  11:49:00   55:46  
29.   Jaakko Pitkänen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:03:00   56:20  
30.   Mikke Maronen Lynx  FIN  10:09:00   57:07  
31.   Pekka Määttänen Espoon Suunta  FIN  11:45:00   59:46  
32.   Kalle Turkkila Espoon Suunta  FIN  10:43:00   59:51  
33.   Rasmus Mårtenson OK77  FIN  10:25:00   1:00:04  
34.   Erno Puupponen Espoon Suunta  FIN  10:01:00   1:04:15  
35.   Ari Mustonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:31:00   1:05:54  
36.   Miikka Kaira Kymin Suunnistajat  FIN  10:27:00   1:06:11  
37.   Stefan Fiskars OK Raseborg  FIN  10:47:00   1:06:31  
38.   Esa Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  10:35:00   1:07:48  
39.   Jouni Pekkala Espoon Suunta  FIN  11:17:00   1:08:51  
40.   Marko Hänninen RastiPiikkiö  FIN  10:33:00   1:09:49  
41.   Teemu Varonen Leppävaaran Sisu  FIN  10:37:00   1:10:39  
42.   Petri Laaksonen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:53:00   1:12:38  
43.   Jari Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:19:00   1:12:42  
44.   Juha Vasarainen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:43:00   1:13:42  
45.   Niko Torvela Leppävaaran Sisu  FIN  11:35:00   1:14:00  
46.   Antti Auvinen Pihkaniskat  FIN  11:25:00   1:20:50  
47.   Leo Koskenvuo Espoon Suunta  FIN  10:15:00   1:36:43  
48.   Mika Raitola Lynx  FIN  11:31:00   1:45:05  
   Harri Hytönen Rastivarsat  FIN  10:11:00   ej startad  
   Markus Hannula Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:39:00   ej startad  
   Veli-Matti Pulli Rastivarsat  FIN  10:49:00   bröt  
   Antero Pulli Rajamäen Rykmentti  FIN  10:59:00   ej startad  
   Jussi Karttila MS Parma  FIN  11:21:00   disk  
   Esa Orava Rastivarsat  FIN  11:29:00   ej startad  
   Mika Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:47:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English