PRISMA-rastit Lohjalla 9.5.2013

H65

Smart Follow

        Starttid Mål
5,5 km
 
1.   Pekka Kanste OK Raseborg  FIN  12:05:00   51:42  
2.   Matti Railimo SOC Asikkala  FIN  11:33:00   52:01  
2.   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  11:57:00   52:01  
4.   Mauri Tolvanen Leppävaaran Sisu  FIN  11:17:00   53:20  
5.   Tuomo Peltola MS Parma  FIN  11:59:00   54:32  
6.   Pertti Valtee Helsingin Suunnistajat  FIN  12:49:00   54:42  
7.   Åge Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  11:37:00   55:10  
8.   Hannu Erkiö Helsingin Suunnistajat  FIN  12:13:00   57:42  
9.   Timo Peltola MS Parma  FIN  11:43:00   57:55  
10.   Kari Kallio Suomusjärven Sisu  FIN  12:31:00   58:21  
11.   Tauno Pajala Espoon Suunta  FIN  12:01:00   58:29  
12.   Ilmari Mäkilä Espoon Suunta  FIN  11:31:00   59:03  
13.   Pentti Tammisaari Hirvensalon Heitto  FIN  13:09:00   59:05  
14.   Eero Leppäkorpi Leppävaaran Sisu  FIN  11:47:00   1:00:06  
15.   Tapio Leino Helsingin Suunnistajat  FIN  12:07:00   1:02:34  
16.   Olavi Hautala Rasti-Jussit  FIN  13:13:00   1:03:10  
17.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat  FIN  11:35:00   1:03:28  
18.   Eero Hyvönen Porvoon Urheilijat  FIN  11:39:00   1:03:31  
19.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta  FIN  11:11:00   1:03:53  
20.   Ossi Koivunen Espoon Akilles  FIN  11:21:00   1:03:59  
21.   Jorma Paldanius Turun Suunnistajat  FIN  12:41:00   1:05:20  
22.   Heikki Pajunen Paimion Rasti  FIN  12:29:00   1:05:28  
22.   Kari Sane Helsingin Suunnistajat  FIN  13:11:00   1:05:28  
24.   Antti Mustranta Helsingin Suunnistajat  FIN  12:35:00   1:05:32  
25.   Koitto Verha Vakka-Rasti  FIN  13:05:00   1:05:38  
26.   Juhani Laine Karkki-Rasti  FIN  11:09:00   1:06:04  
27.   Erkki Jokela Leppävaaran Sisu  FIN  12:09:00   1:06:50  
28.   Hannu Vannas MS Parma  FIN  13:01:00   1:06:52  
29.   Jaakko Mäkinen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:03:00   1:07:41  
30.   Reijo Liitiäinen Akilles OK  FIN  12:33:00   1:07:59  
31.   Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry  FIN  12:15:00   1:08:46  
32.   Eero Laine Rasti-Vihti  FIN  11:55:00   1:08:55  
33.   Pekka Lindberg Leppävaaran Sisu  FIN  12:43:00   1:09:57  
34.   Matti Mäkirinne Suomusjärven Sisu  FIN  11:27:00   1:10:32  
35.   Heimo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  12:19:00   1:10:55  
36.   Jouko Andelin Lahden Taimi  FIN  11:03:00   1:11:26  
37.   Markku Virtanen Espoon Akilles  FIN  12:25:00   1:11:54  
38.   Olavi Vuorio Järvenpään Palo  FIN  11:41:00   1:13:04  
39.   Pertti Saarinen Salon Viesti  FIN  12:45:00   1:13:25  
40.   Erkki Kivistö Pihkaniskat  FIN  12:11:00   1:13:56  
41.   Reino Parikka Espoon Akilles  FIN  13:21:00   1:14:00  
42.   Jorma Ryynänen Pihkaniskat  FIN  11:13:00   1:14:40  
43.   Risto Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  13:23:00   1:16:13  
44.   Harri Kuosa Loimaan Jankko  FIN  11:19:00   1:16:17  
45.   Veikko Lehtola MS Parma  FIN  12:37:00   1:16:23  
46.   Jorma Juvonen Espoon Suunta  FIN  12:27:00   1:16:28  
47.   Raimo Laakso Halikon Hakoniskat  FIN  12:51:00   1:17:59  
48.   Tuomo Romula Mesikämmenet  FIN  13:17:00   1:18:12  
49.   Unto Kervinen Järvenpään Palo  FIN  12:17:00   1:18:24  
50.   Kari Valldén Leppävaaran Sisu  FIN  13:31:00   1:18:55  
51.   Mauri Nenonen Espoon Suunta  FIN  13:25:00   1:20:43  
52.   Matti Valta Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:47:00   1:20:53  
53.   Pentti Reinikainen Rasti-Jyry  FIN  11:07:00   1:21:39  
54.   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  13:27:00   1:22:39  
55.   Martti Paasikallio Järvenpään Palo  FIN  13:29:00   1:23:23  
56.   Risto Heiskanen Espoon Suunta  FIN  12:55:00   1:23:24  
57.   Bror-Erik Cederlöf OK77  FIN  12:53:00   1:24:12  
58.   Kari Hofmann Angelniemen Ankkuri  FIN  13:07:00   1:24:16  
59.   Rauno Riikonen Perttelin Peikot  FIN  13:15:00   1:24:25  
60.   Olli Viljanen MS Parma  FIN  11:29:00   1:24:37  
61.   Jorma Helin Rasti-Jyry  FIN  11:45:00   1:26:13  
62.   Antti Honkonen Lahden Taimi  FIN  12:23:00   1:27:40  
63.   Kalle Kuhmonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:05:00   1:27:52  
64.   Hans Ekholm Akilles OK  FIN  11:25:00   1:29:39  
65.   Hannu Yliuntinen Karjaan Ura  FIN  11:23:00   1:30:28  
66.   Rolf Eklund Helsingin Suunnistajat  FIN  11:15:00   1:33:25  
67.   Reijo Forsman OK Raseborg  FIN  13:33:00   1:33:43  
68.   Jussi Rajamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  11:49:00   1:35:15  
   Jaakko Hörkkö MS Parma  FIN  11:01:00   ej startad  
   Tapio Reijula Mesikämmenet  FIN  11:51:00   ej startad  
   Hannu Mattila Espoon Akilles  FIN  11:53:00   disk  
   Risto Jarva Oriveden Ponnistus  FIN  12:21:00   ej startad  
   Pentti Hirvonen Turun Metsänkävijät  FIN  12:39:00   ej startad  
   Paavo Inkinen Rasti-Jyry  FIN  12:57:00   disk  
   Matti Sarmanne Riihimäen Suunnistajat  FIN  12:59:00   ej startad  
   Pertti Havia Maarian Mahti  FIN  13:03:00   bröt  
   Jouko Visa Suomusjärven Sisu  FIN  13:19:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English