Oulun Terwahölkkä, maraton ja Veteraanien SM-Maraton 25.5.2013

Miehet 10 km

Startlista

1220Kari MarjakangasYlivieskan Kuula11:40:00   1220
1234Heikki KiiskiläISS Palvelut Oy11:40:00   1234
1295Risto PosioWSP Finland Oy11:40:00   1295
1464Veli-Pekka RantaLinja Arkkitehdit Oy11:40:00   1464
1569Prem Kumar SeelamOulun Yliopisto11:40:00   1569
3022Petri Kaikkonen-11:40:00   3022
3023Petri Kauppila-11:40:00   3023
3024Marko Lohilahti-11:40:00   3024
3025Asko Saastamoinen-11:40:00   3025
3026Bhargav Saligram-11:40:00   3026
3027Olli TiuraniemiAMC11:40:00   3027
3028Mikko HannulaCimson Koulutuspalvelut Oy11:40:00   3028
3029Jesse MikkolaCimson Koulutuspalvelut Oy11:40:00   3029
3030Sakari KaikkonenCodenomicon Oy11:40:00   3030
3031Tuomas ParttimaaCodenomicon Oy11:40:00   3031
3032Ari TakanenCodenomicon Oy11:40:00   3032
3033Jouni Sakari MäättäDNV11:40:00   3033
3034Petri KelhäläESJU OY11:40:00   3034
3035Jari KolehmainenESJU OY11:40:00   3035
3036Janne AnttilaEximia Business Intelligence11:40:00   3036
3037Petteri PaananenEximia Business Intelligence11:40:00   3037
3038Heikki TuoriniemiEximia Business Intelligence11:40:00   3038
3039Juha KalaojaFennevision11:40:00   3039
3040Toni MettovaaraFujitsu Finland Oy11:40:00   3040
3041Juhani PavloffHaapajärvi11:40:00   3041
3042Jouni MarjaniemiHailuoto11:40:00   3042
3043Jani HanhelaHanhiperän Vauhti11:40:00   3043
3044Heikki KomuHaukipudas11:40:00   3044
3045Pekka MoilanenHaukipudas11:40:00   3045
3046Erkki KumpulaHaukiputaan Veikot11:40:00   3046
3047Jaakko NiemiHelsinki11:40:00   3047
3048Arto PantsarHydnum11:40:00   3048
3049Sakari LiedesIisu11:40:00   3049
3050Nagendra Kumar KolarIndian11:40:00   3050
3051Jari JärvenpääInter Simo11:40:00   3051
3052Antti LääkköIntersport Joutsensilta11:40:00   3052
3053Paavo PohjolaIntersport Joutsensilta11:40:00   3053
3054Pekka PuraIntersport Joutsensilta11:40:00   3054
3055Kalle-Eemeli SavolainenIntersport Joutsensilta11:40:00   3055
3056Jani HolappaISS Palvelut Oy11:40:00   3056
3057Taneli MikkonenISS Palvelut Oy11:40:00   3057
3058Juha TantarimäkiISS Palvelut Oy11:40:00   3058
3059Jarkko KantolaJalasjärven Jalas11:40:00   3059
3060Pekka MankinenJanakkala11:40:00   3060
3061Kari SalminenJuupajoen Reserviläiset ry /LVR11:40:00   3061
3062Mikko HeikkinenJääli11:40:00   3062
3063Ossi JulianderJääli11:40:00   3063
3064Petteri SipiläJääli11:40:00   3064
3065Jari SavukoskiKainuun Ärjy11:40:00   3065
3066Esko EronenKajaanin Kipinä11:40:00   3066
3067Tapani KärjäKalajoen Teräs Oy11:40:00   3067
3068Enrique CorderoKempele11:40:00   3068
3069Teemu HanniKempele11:40:00   3069
3070Esko PahkasaloKempele11:40:00   3070
3071Jari RajaniemiKempele11:40:00   3071
3072Juha JuntunenKiuruveden Urheilijat11:40:00   3072
3073Risto KarvonenKuoriem11:40:00   3073
3074Kari KorhonenKuusamo11:40:00   3074
3075Alpo SäkkinenKuusamo11:40:00   3075
3076Paulo HuhtaniskaLassila & Tikanoja11:40:00   3076
3077Janne AnnalaLemminkäinen11:40:00   3077
3078Marko LeppänenLemminkäinen11:40:00   3078
3079Markku MetsäpeltoLemminkäinen11:40:00   3079
3080Tapani UusitaloLemminkäinen11:40:00   3080
3081Jari KytöahoLimingan Niittomiehet11:40:00   3083
3082Kalle LempinenLimingan Niittomiehet11:40:00   3082
3083Jani MäättäLimingan Niittomiehet11:40:00   3081
3084Timo RantalaPattijoki11:40:00   3084
3085Andreas Andersson-JunkkaHSKT11:40:00   3085
3087Ville NiskasaariLinja Arkkitehdit Oy11:40:00   3087
3088Esa PaajanenLinja Arkkitehdit Oy11:40:00   3088
3089Pekka KorhonenLybeckerin käsi- ja taideteolli11:40:00   3089
3090Janne KarhuMetsähallitus11:40:00   3090
3091Jari-Pekka VarjonenMuPS11:40:00   3091
3092Mikko HuttunenNokia Oyj11:40:00   3092
3093Tomi KorhonenNokia Siemens Networks11:40:00   3093
3094Tero KuosmanenNokia Siemens Networks11:40:00   3094
3095Esa LeskeläNokia Siemens Networks11:40:00   3095
3096Ismo LeskeläNokia Siemens Networks11:40:00   3096
3097Ilppo MikolaNokia Siemens Networks11:40:00   3097
3098Mika MoisanenNokia Siemens Networks11:40:00   3098
3099Pekka NiemimaaNokia Siemens Networks11:40:00   3099
3100Lasse PitsinkiNokia Siemens Networks11:40:00   3100
3101Kari ReponenNokia Siemens Networks11:40:00   3101
3102Vesa TornbergNokia Siemens Networks11:40:00   3102
3103Eero ViittalaNokia Siemens Networks11:40:00   3103
3104Sami HeikkiläNordea11:40:00   3104
3105Pekka KoskelaNordea11:40:00   3105
3106Hannu SiltalaNormek11:40:00   3106
3107Hannu KestiNotkeat Seniorit11:40:00   3107
3108Heikki KeskikallioNuance Communications11:40:00   3108
3109Teijo KinnunenNuance Communications11:40:00   3109
3110Tuomas TuononenNuance Communications11:40:00   3110
3111Tomi TuomelaOAKK11:40:00   3111
3112Kari HihnalaOAKK Infra11:40:00   3112
3113Perttu LammelaODL Juoksukoulu11:40:00   3113
3114Sami PitkäahoODL Juoksukoulu11:40:00   3114
3115Pauli HahoOjan Rauta Maraton Team11:40:00   3115
3116Mika KiveläONMKYU11:40:00   3116
3117Antti MännikköONMKYU11:40:00   3117
3118Aleksi NiskalaOplax Oy11:40:00   3118
3119Arttu OikariOplax Oy11:40:00   3119
3120Kai RidellOplax Oy11:40:00   3120
3121Birger IgnatiewOP-Pohjola11:40:00   3121
3122Matti LaitalaOP-Pohjola11:40:00   3122
3123Toni VuolleOpset Oy11:40:00   3123
3124Valtteri AhlqvistOsNa11:40:00   3124
3125Mikko IkonenOsNa11:40:00   3125
3126Toni KariniemiOsNa11:40:00   3126
3127Erno MarjanenOsNa11:40:00   3127
3128Arto YlitaloOsNa11:40:00   3128
3129Jukka AholaOulu11:40:00   3129
3130Erpo ErvastiOulu11:40:00   3130
3131Tommi HämäläinenOulu11:40:00   3131
3132Petri JukaOulu11:40:00   3132
3133Mauri JärnströmOulu11:40:00   3133
3134Ilkka KovalainenOulu11:40:00   3134
3135Håkan KunnariOulu11:40:00   3135
3136Henri LapinlampiOulu11:40:00   3136
3137Tommi LiikamaaOulu11:40:00   3137
3138Mikko LämsäOulu11:40:00   3138
3139Ville NikkinenOulu11:40:00   3139
3140Timo NygårdOulu11:40:00   3140
3141Antti PasanenOulu11:40:00   3141
3142Johan PikkarainenOulu11:40:00   3142
3143Ari-Petteri PisiläOulu11:40:00   3143
3144Olli PuurunenOulu11:40:00   3144
3145Leo SchroderusOulu11:40:00   3145
3146Tommi SilfverhuthOulu11:40:00   3146
3147Simon WylieOulu11:40:00   3147
3148Esko PasanenOulu11:40:00   3148
3149Heikki SormunenOulu11:40:00   3149
3150Mika TohmolaOulu Firefighters11:40:00   3150
3151Olli HeikkinenOulu- koillismaan pelastuslaito11:40:00   3151
3152Susumu KobayashiOulu University11:40:00   3152
3153Eino ErvastiOulun Aikuiskoulutuskeskus Oy11:40:00   3153
3154Jori HiltunenOulun kaupunginteatteri Oy11:40:00   3154
3155Toivo SaikkonenOulun Kilpa-Veljet11:40:00   3155
3156Kari KokkoOulun Pyrintö11:40:00   3156
3157Antti RovamoOulun seudun ammattiopisto Kauk11:40:00   3157
3158Eero HietapeltoOulun Yliopisto11:40:00   3158
3159Heikki KontturiOulun Yliopisto11:40:00   3159
3160Jarmo KorhonenOulun Yliopisto11:40:00   3160
3161Juho LatvalaOulun Yliopisto11:40:00   3161
3162Mikko MeriläOulun Yliopisto11:40:00   3162
3163Ilkka MiettunenOulun Yliopisto11:40:00   3163
3164Subramanian MuruganOulun Yliopisto11:40:00   3164
3165Esa TurpeinenOulun Yliopisto11:40:00   3165
3166Jani KuukasjärviOulunsalo11:40:00   3166
3167Juha SundelinPaljunilo.fi11:40:00   3167
3168Taito HuikariPalokka11:40:00   3168
3169Henri HonkalaPehuTec Oy11:40:00   3169
3170Ville-Veikko KeränenPehuTec Oy11:40:00   3170
3171Jarkko NiemiPehuTec Oy11:40:00   3171
3172Jouni SeppänenPehuTec Oy11:40:00   3172
3173Jani SikalaPehuTec Oy11:40:00   3173
3174Eemeli VedenojaPehuTec Oy11:40:00   3174
3175Tommi PekkalaPerhehoitokoti Pekkala11:40:00   3175
3176Esa VanttajaPohjoista Voimaa11:40:00   3176
3177Pasi KinnunenPohto11:40:00   3177
3178Ari LuhtaniemiPolar Electro11:40:00   3178
3179Antti TainiPolar Electro11:40:00   3179
3180Erkki MännikköPosion Pyrintö11:40:00   3180
3181Markku JuopperiPrisma Kemi11:40:00   3181
3182Jyrki KoskinenPrisma Tornio11:40:00   3182
3183Mikko PaasoPuroila-talot11:40:00   3183
3184Markku AhonenPöyry Finland Oy11:40:00   3184
3185Hannu AnsalaPöyry Finland Oy11:40:00   3185
3186Kiril KangasPöyry Finland Oy11:40:00   3186
3187Martti KorpiPöyry Finland Oy11:40:00   3187
3188Harri LopinaPöyry Finland Oy11:40:00   3188
3189Ismo PitkänenPöyry Finland Oy11:40:00   3189
3190Samuli TenhovuoriPöyry Finland Oy11:40:00   3190
3191Ari ToivonenPöyry Finland Oy11:40:00   3191
3192Jukka TuovilaPöyry Finland Oy11:40:00   3192
3193Panu VikstedtPöyry Finland Oy11:40:00   3193
3194Jaakko KäräjäojaRaahe11:40:00   3194
3195Juuso-Ville SivulaRaahe11:40:00   3195
3196Jukka MattilaRaahen Vesa11:40:00   3196
3197Vesa MattilaRautaruukki11:40:00   3197
3198Juhani IkonenRokua konserni11:40:00   3198
3199Sami VälimaaRovaniemen Roadrunners11:40:00   3199
3200Sami OinasRunning Team Oinas11:40:00   3200
3201Mikko HärkönenScandic Oulu11:40:00   3201
3202Jukka LeiviskäSiikalatvan Juoksukoulu11:40:00   3202
3203Pekka JuntunenSinitähdet11:40:00   3203
3204Kimmo KeinänenSK Uranus11:40:00   3204
3205Mika HiltunenTalenom Oy11:40:00   3205
3206Marko LehtolaTalenom Oy11:40:00   3206
3207Marko MöttönenTalenom Oy11:40:00   3207
3208Timo NiskanenTalenom Oy11:40:00   3208
3209Tomi VähäkuopusTalenom Oy11:40:00   3209
3210Tuomo YlönenTalenom Oy11:40:00   3210
3211Ari-Pekka LiedesTaskulamput.fi11:40:00   3211
3212Avinash BhakarTeam EB11:40:00   3212
3213Juha KotaniemiTeam EB11:40:00   3213
3214Markku LeuanniemiTeam EB11:40:00   3214
3215Antti KaiteraTeam Erittäin Hitaat11:40:00   3215
3216Henri LehikoinenTeam LeLu11:40:00   3216
3217Jukka KiuttuTeam Oulu11:40:00   3217
3218Anssi UkkonenTeam Pseudomonas11:40:00   3218
3219Jani RissanenTeam Rimppakintut11:40:00   3219
3220Kimmo LiuskiTieto Oyj11:40:00   3220
3221Simo RaiskioTornio11:40:00   3221
3222Pekka SöderströmTornio11:40:00   3222
3224Jussi SalakkaVaasa11:40:00   3224
3225Antti HonkanenVerkkoasema Oy11:40:00   3225
3226Jari IsolaVerkkoasema Oy11:40:00   3226
3227Ari PetäjäjärviVerkkoasema Oy11:40:00   3227
3228Olavi Ala-AhoVesalan koulu11:40:00   3228
3229Perttu HämäläinenVesalan koulu11:40:00   3229
3230Jussi HeikkiläVR-Yhtymä11:40:00   3230
3231Kai HäkkinenWSP Finland Oy11:40:00   3231
3232Taneli KiviojaWSP Finland Oy11:40:00   3232
3233Arto KaukkoTupoksen Yhtenäiskoulu11:40:00   3233
3234Jarkko HautamäkiYIT runners11:40:00   3234
3236Jari AholaÄkäslompolo Sportshop11:40:00   3236
3237Jarno HelassaloÄkäslompolo Sportshop11:40:00   3237
3361Marko KylmänenKello11:40:00   3361
3413Jaakko PeiponenRovaniemen lappi11:40:00   3413
3554Kimmo PalokangasOulun Ikiliikkujat11:40:00   3554
3569Hannu LamminahoKemi11:40:00   3569
3611Mika NiemiOulu11:40:00   3611
3719Mats HilliSvenska Privat Skola11:40:00   3719
3720Urpo KramsuSvenska Privat Skola11:40:00   3720
3721Janne KylliSvenska Privat Skola11:40:00   3721
3722Sampo BackmanSvenska Privat Skola11:40:00   3722
3724Olli KariojaSqueezy Team11:40:00   3724
3725Esko KotivuoriSqueezy Team11:40:00   3725
3727Mauri TyniKuusamon Eräveikot11:40:00   3727
3729Jussi NissinenKiviniemi11:40:00   3729
3730Kari HäkkiläOulun Taksiautoilijat RY11:40:00   3730
3732Mikko KyllönenKuusamo11:40:00   3732
3734Pekka AutereOulu11:40:00   3734
3737Jorma UusitaloOSAO/HAU11:40:00   3737
3738Pasi MikkonenOYS/Vapari11:40:00   3738
3739Sakari KiveläPölkky oy11:40:00   3739
3743Timo VäisänenOulu11:40:00   3743
3753Jani MettovaaraOulu11:40:00   3753
3755Dmitrii AkishevArgangelSK11:40:00   3755
3756Vladimir ChuvakovArgangelSK11:40:00   3756
3757Alexander PopovArgangelSK11:40:00   3757
3759Juho KnuutiLempäälä11:40:00   3759
3760Martti TyniKuusamo11:40:00   3760
3762Antti HenrikssonOulun olutsiepot11:40:00   3762
3766Mika KangasniemiNetvisa11:40:00   3766
3768Niko HeikuraKajaani11:40:00   3768
3772Timo PeskäRaahe11:40:00   3772
3773Jouni KylmäluomaVanttuselän Virkiät11:40:00   3773
3776Ari NiskalaTornio11:40:00   3776
3778Jussi LotvonenOulun invaliidien yhdistys ry11:40:00   3778
3780Heikki NäsänenSiikalatva11:40:00   3780
3781Heimo TurunenPudasjärven urheilijat11:40:00   3781
3782Teijo SarajärviOulu11:40:00   3782
3788Juha TienhaaraYlivieskan Kuula11:40:00   3788
3790Miika KortesalmiOulu11:40:00   3790
3794Lasse RasinkangasKempele11:40:00   3794
3795Lauri SäkkinenOulu11:40:00   3795
3796Tuomas SäkkinenKEV11:40:00   3796
3797Ole YlitaloKokkola11:40:00   3797
3801Ville AnttilaLapua11:40:00   3801
3802Tuomo LeimurautioLuLu11:40:00   3802
3804Marko HuttuKiiminki11:40:00   3804
3806Teemu SaariWSP Finland Oy11:40:00   3806
3765Veikko HeilalaOEK12:00:00   3765
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English