Hiihtosuunnistuksen SM-sprintti, SM-erikoispitkä, SM-keskimatka ja Lapin Lumirasti

H21 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,0 km
 
1.   Risto Uusivirta RasTiimi  FIN  17:35:00   15:38  
2.   Teemu Rantala IF Femman  FIN  17:38:00   16:38  
3.   Teemu Tauriainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  17:40:00   17:03  
4.   Teemu Köngäs Puolangan Ryhti  FIN  17:39:00   17:11  
5.   Antti Vainio MS Parma  FIN  17:29:00   17:41  
6.   Joona Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  17:33:00   18:03  
7.   Johannes Pohjala Hiisirasti  FIN  17:23:00   18:28  
8.   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  17:25:00   18:47  
9.   Juha Martikainen Haapamäen Urheilijat  FIN  17:30:00   18:54  
10.   Samuli Huusko Laitasaaren Veto  FIN  17:32:00   19:03  
11.   Jukka-Pekka Seppänen Hiisirasti  FIN  17:24:00   20:06  
12.   Teemu Niskanen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  17:36:00   20:43  
13.   Baptiste Petin (U) France  FRA  17:17:00   20:47  
14.   Topias Peltonen Haapamäen Urheilijat  FIN  17:28:00   20:58  
15.   Pyry Kettunen Säyneisen Salpa  FIN  17:31:00   21:00  
16.   Tuomas Hiltunen Rasti-Pielinen  FIN  17:27:00   21:22  
17.   Yann Locatelli (U) France  FRA  17:18:00   21:29  
18.   Masa Juutilainen SK Vuoksi  FIN  17:26:00   22:16  
19.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  17:21:00   22:22  
20.   Antti Autio RasTiimi  FIN  17:20:00   24:23  
   Rudy Gouy (U) France  FRA  17:19:00   disk  
   Kai Koistinen Vakka-Rasti  FIN  17:22:00   bröt  
   Jukka Väyrynen Rasti-Pielinen  FIN  17:41:00      
   Eero-Matti Vainio MS Parma  FIN  17:42:00      
   Ville Väyrynen Rasti-Pielinen  FIN  17:43:00      
   Niklas Henriksson (U) Sweden  SWE  17:44:00      
   Antti Honkimaa Espoon Suunta  FIN  17:45:00      
   Eivind Tonna (U) Norway  NOR  17:46:00      
   Tommi Reponen Suunta Jyväskylä  FIN  17:47:00      
   Tuomas Kotro SK Vuoksi  FIN  17:48:00      
   Stepan Malinovskiy (U) Russia  RUS  17:49:00      
   Carl Magnusson (U) Sweden  SWE  17:50:00      
   Peter Sundelin IF Femman  FIN  17:51:00      
   Linus Rapp (U) Sweden  SWE  17:52:00      
   Simo Turunen SK Vuoksi  FIN  17:53:00      
   Tero Linnainmaa Kyrös-Rasti  FIN  17:54:00      
   Janne Häkkinen Suunta Jyväskylä  FIN  17:55:00      
   Hannu-Pekka Pukema Navi  FIN  17:56:00      
   Erik Blomgren (U) Sweden  SWE  17:57:00      
   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  17:58:00      
   Staffan Tunis IF Femman  FIN  17:59:00      
   Stanimir Belomazhev (U) Norway  NOR  18:00:00      
   Lars Moholdt (U) Norway  NOR  18:01:00      
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English