Hiihtosuunnistuksen SM-sprintti, SM-erikoispitkä, SM-keskimatka ja Lapin Lumirasti

H21 2. dag

< Klasser - Startlista - Smart follow - 28,5 km - 38,5 km - Mål 14,2 km - Sammanlagt - Sträcktider

Smart Follow

        Starttid Mellantid
28,5 km
Mellantid
38,5 km
Mål
14,2 km
 
   Antti Autio RasTiimi  FIN  11:40:00            
   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  11:42:00            
   Kai Koistinen Vakka-Rasti  FIN  11:44:00            
   Johannes Pohjala Hiisirasti  FIN  11:46:00            
   Jukka-Pekka Seppänen Hiisirasti  FIN  11:48:00            
   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  11:50:00            
   Masa Juutilainen SK Vuoksi  FIN  11:52:00            
   Tuomas Hiltunen Rasti-Pielinen  FIN  11:54:00            
   Topias Peltonen Haapamäen Urheilijat  FIN  11:56:00            
   Antti Vainio MS Parma  FIN  11:58:00            
   Juha Martikainen Haapamäen Urheilijat  FIN  12:00:00            
   Pyry Kettunen Säyneisen Salpa  FIN  12:02:00            
   Samuli Huusko Laitasaaren Veto  FIN  12:04:00            
   Joona Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  12:06:00            
   Antti Ekonoja Pellon Ponsi  FIN  12:08:00            
   Risto Uusivirta RasTiimi  FIN  12:10:00            
   Teemu Niskanen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:12:00            
   Teemu Rantala IF Femman  FIN  12:16:00            
   Teemu Köngäs Puolangan Ryhti  FIN  12:18:00            
   Teemu Tauriainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:20:00            
   Jukka Väyrynen Rasti-Pielinen  FIN  12:22:00            
   Eero-Matti Vainio MS Parma  FIN  12:24:00            
   Ville Väyrynen Rasti-Pielinen  FIN  12:26:00            
   Niklas Henriksson (U) Sweden  SWE  12:28:00            
   Antti Honkimaa Espoon Suunta  FIN  12:30:00            
   Eivind Tonna (U) Norway  NOR  12:32:00            
   Tommi Reponen Suunta Jyväskylä  FIN  12:34:00            
   Tuomas Kotro SK Vuoksi  FIN  12:36:00            
   Stepan Malinovskiy (U) Russia  RUS  12:38:00            
   Peter Sundelin IF Femman  FIN  12:42:00            
   Lars Moholdt (U) Norway  NOR  12:44:00            
   Stanimir Belomazhev (U) Norway  NOR  12:46:00            
   Staffan Tunis IF Femman  FIN  12:48:00            
   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  12:50:00            
   Hannu-Pekka Pukema Navi  FIN  12:54:00            
   Janne Häkkinen Suunta Jyväskylä  FIN  12:56:00            
   Tero Linnainmaa Kyrös-Rasti  FIN  12:58:00            
   Simo Turunen SK Vuoksi  FIN  13:00:00            
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English