Hiihtosuunnistuksen SM-sprintti, SM-erikoispitkä, SM-keskimatka ja Lapin Lumirasti

H21 3. dag

< Klasser - Startlista - Smart follow - 9,5 km - Mål 41,7 km - Sammanlagt - Sträcktider

Smart Follow

        Starttid Mellantid
9,5 km
Mål
41,7 km
 
   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  11:45:00         
   Ilpo Viippola Suunta 2000  FIN  11:45:00         
   Teemu Köngäs Puolangan Ryhti  FIN  11:45:00         
   Samuli Huusko Laitasaaren Veto  FIN  11:45:00         
   Tero Linnainmaa Kyrös-Rasti  FIN  11:45:00         
   Risto Uusivirta RasTiimi  FIN  11:45:00         
   Lars Moholdt (U) Norway  NOR  11:45:00         
   Peter Sundelin IF Femman  FIN  11:45:00         
   Janne Häkkinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:45:00         
   Tuomas Kotro SK Vuoksi  FIN  11:45:00         
   Antti Honkimaa Espoon Suunta  FIN  11:45:00         
   Masa Juutilainen SK Vuoksi  FIN  11:45:00         
   Hannu-Pekka Pukema Navi  FIN  11:45:00         
   Topias Peltonen Haapamäen Urheilijat  FIN  11:45:00         
   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  11:45:00         
   Pyry Kettunen Säyneisen Salpa  FIN  11:45:00         
   Tommi Reponen Suunta Jyväskylä  FIN  11:45:00         
   Eivind Tonna (U) Norway  NOR  11:45:00         
   Teemu Tauriainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:45:00         
   Ville Väyrynen Rasti-Pielinen  FIN  11:45:00         
   Jukka Väyrynen Rasti-Pielinen  FIN  11:45:00         
   Simo Turunen SK Vuoksi  FIN  11:45:00         
   Staffan Tunis IF Femman  FIN  11:45:00         
   Stanimir Belomazhev (U) Norway  NOR  11:45:00         
   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  11:45:00         
   Johannes Pohjala Hiisirasti  FIN  11:45:00         
   Antti Autio RasTiimi  FIN  11:45:00         
   Stepan Malinovskiy (U) Russia  RUS  11:45:00         
   Tuomas Hiltunen Rasti-Pielinen  FIN  11:45:00         
   Niklas Henriksson (U) Sweden  SWE  11:45:00         
   Juha Martikainen Haapamäen Urheilijat  FIN  11:45:00         
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English