Hiihtosuunnistuksen SM-sprintti, SM-erikoispitkä, SM-keskimatka ja Lapin Lumirasti

H65 2. dag

< Klasser - Startlista - Smart follow - Mål 8,8 km - Sammanlagt - Sträcktider

Smart Follow

        Starttid Mål
8,8 km
 
   Paavo Inkinen Rasti-Jyry  FIN  10:52:00      
   Antero Varjonen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:54:00      
   Aulis Hahtola Rasti-Kurikka  FIN  10:56:00      
   Taisto Kemppainen Vaalan Karhu  FIN  10:58:00      
   Teuvo Lehtinen SOC Asikkala  FIN  11:00:00      
   Kalevi Tapaninaho Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:02:00      
   Leo Jokinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:04:00      
   Esko Taipalus Rastiketut  FIN  11:06:00      
   Mauno Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:08:00      
   Mauri Tolvanen Leppävaaran Sisu  FIN  11:10:00      
   Eje Andersson Sweden  FIN  11:12:00      
   Martti Joensuu Nivalan Urheilijat  FIN  11:14:00      
   Mauno Hanhela Haukiputaan Heitto  FIN  11:16:00      
   Timo Turpeinen Juvan Urheilijat  FIN  11:18:00      
   Tapani Kesti Kuortaneen Kunto  FIN  11:20:00      
   Pentti Kivelä Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:22:00      
   Kimmo Kettunen Säyneisen Salpa  FIN  11:24:00      
   Ossi Lakkala Kuopion Suunnistajat  FIN  11:26:00      
   Ilmari Mäkilä Espoon Suunta  FIN  11:28:00      
   Heikki Nurminen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  11:30:00      
   Antero Karvinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:32:00      
   Leo Koistinen Vakka-Rasti  FIN  11:34:00      
   Matts Engvall (U) Sweden  SWE  11:36:00      
   Severi Halkosaari Nivalan Urheilijat  FIN  11:38:00      
   Pekka Pökälä Asikkalan Raikas  FIN  11:40:00      
   Jussi Köykkä Rasti-Kurikka  FIN  11:42:00      
   Pertti Ahtiainen Kalevan Rasti  FIN  11:44:00      
   Bo Johasson (U) Sweden  SWE  11:46:00      
   Risto Haapala Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:48:00      
   Eero Kattilakoski Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:50:00      
   Jorma Hyyryläinen Juvan Urheilijat  FIN  11:52:00      
   Risto Orpana SOC Asikkala  FIN  11:54:00      
   Viljo Kajava Kuopion Suunnistajat  FIN  11:56:00      
   Seppo Määttä Kemijärven Urheilijat  FIN  11:58:00      
   Paavo Rönkkö Espoon Suunta  FIN  12:00:00      
   Kjell Mörtberg (U) Sweden  SWE  12:02:00      
   Frans Pått IF Minken  FIN  12:04:00      
   Lauri Mustonen Suunta 2000  FIN  12:06:00      
   Unto Virkkula Nivalan Urheilijat  FIN  12:08:00      
   Vesa Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:10:00      
   Måns Åkerblom Gamlakarleby IF  FIN  12:12:00      
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English